Skocz do zawartości

Wasze Dania Popisowe Na Imprezy!


iwonka221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!Czy macie jakieś dania popisowe na różnego rodzaju imprezy,które powalaja waszych gości na kolana???Jeżeli macie owe to proszę podzielcie się przepisem zarówno może byc to ciasto lub inne danie.Nie wiem czy taki temat jest już na forum.Moje danie popisowe to sałatka gyros,krokieciki z pieczarkami.Z ciast to sernik złota rosa,krówka.Jeżeli coś Was interesuje to piszcie.Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie często goszczą pieczarki faszerowane,skrzydełka faszerowane,krokiety z kapustą,mięsem i pieczarkami[wszystko razem]. Moi goście lubią roladki z szynki nadziewane[biały ser,rzodkiewka,ogórek zielony, szczypiorek i przyprawy]. Ponadto zawsze musi być kurczak na słodko kwaśno[przepis jest na forum] Ciasta piekę co chwile inne bo mam ponad 120 przepisów. Sałatka prawie zawsze z czerwonej fasoli,z tortelini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze mieszkam poza granicam naszego Kraju, bardzo chetnie podaje nasze typowo Polskie potrawy: bigosik (musi byc zawsze!) salatka jarzynowa ryba po grecku oraz kotleciki zapiekane z cebulka, serem i majonezem zupa gulaszowa Jesli chodzi o ciasta, to podobnie jak u Jolci, jest tutaj zmienny repertuar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie obowiąkowo na każdej imprezie jest szybki bigos z kiszonej i "świezej" kapustki z pomidorkami, grzybkami i mnóstwem mięska, zawsze się sprawdza i znika z półmiska w mgnieniu oka. jeśli chodzi o mięska to ostatnio robiłam roladę ze schabu z pieczarkami i była super. a przystawki to ulubione jajka faszerowane.......... z czym się da ( pieczarki, ser, tuńczyk + majonez i zielenina ) i nóżki.... bez nóżek :( a ze słodkości W-Zetka. ojoj jakbym zjadła w-zetki......................tyle że nie mam już siły stać w garach...dzidzia coraz większa i nóżki mi puchną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Gratulacje dla Ciebie Magdalenko 23 i Twojej rodzinki.Moja dzidzka ma już 8miesięcy,ale przyznam Ci ze dzieci szybko rosna.Nasza Julcia jest kochaniutka,czasami daje nam popalić,ale jest ok.Jeszcze raz gratulacje!!!Na kiedy masz termin porodu?Pozzdrawiamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie zmieniac "menu",m.in,ze prawie zawsze jest stale grono osób i musze sie pochwalic,ze udaje mi sie ich zaskoczyc i zadowolic. Niedlugo kolejne wyzwanie przede mna,jako ze 30 wrzesnia mój syn konczy 15 lat i znów szykuje sie nam impreza. Zastanawiam sie nad torcikiem Reni.....-pytanie do tych,które juz go piekly:jak go serwujecie?Na jakiejs "paterze" i kroicie jak tort? A druga sprawa....postanowilam sama upiec tort!Tylko sie zastanawiam-jaki .... No bo ksztalt- musi miec gitary....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.