Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Asieńka

Boże Narodzenie Już Tuż Tuż.

Rekomendowane odpowiedzi

witaj asieńko,ja też kocham święta bożego narodzenia,uwielbiam nawet ten zgiełk,te przygotowania,bieganine,mysle ze wszyscy lubią święta,moja rodzinka też czeka na nie z niecierpliwością,pisz proszę jak najwięcaj o świetach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, święta tuż, tuż.

Dla tych, którzy tak jak Asieńka lubią święta podsyłam kilka linków z nimi związanych.

Boże Narodzenie w serwisie Gazeta.pl

Boże Narodzenie

wigilia.pl

na wigilię

choinka.interia.pl

święta.onet.pl

magiczneświęta.blox.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elzunia święta to najpiękniejszy okres w roku, szkoda, że nie ma śniegu. Klamerka bardzo dziękuję za stronki :P :grin:, założycielkę ostatniego bloga znam hihi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę bardzo Asieńko! A co do śniegu, to podobno gdzieniegdzie w Polsce jest! Trzeba tylko mieć szczęście mieszkać w takiej miejscowości... Bo u mnie to ni widu ni słychu... Cóż, magia świąt to ludzie, którzy spotkają się przy wspólnym stole i którzy w końcu mają dla siebie czas więc nie ma co narzekać! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klamerka ja mieszkam jak to się kiedyś mówiło i jeszcze mówi, na polskim biegunie zimna, ale śniegu niestety nie ma, co mnie dziwi, bo zawsze było go bardzo dużo, a tu taka przykra niespodzianka. Nawet zdjęć nie mogę porobić. Masz rację w święta najważniejsi są ludzie, bliscy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Suche wałki? :grin: No to rzeczywiście dziwne, ze tam nie ma śniegu. Się porobiło z tą pogodą! Ten bożonarodzeniowy śnieg pewnie będzie, tylko w marcu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Święta były bez śniegu, trochę popadało około sylwestra, ale strasznie mało go było. Kiedyś tak nie było, a teraz ech, pogoda figle płata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi