Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Klamerka

Humorystyczne ;-)))

Rekomendowane odpowiedzi

Podzieliłam się z Wami kilkoma swoim ulubionymi linkami kulinarnymi.

Nie samymi jednak kulinariami człowiek żyję ;)))

Dziś pokażę Wam kilka moich najulubieńszych stron, które uwielbiam za to, że potrafią mnie rozśmieszyć, ze dają mi wiarę w to, że są jeszcze normalni, błyskotliwi ludzie (a nie tylko jakieś nadęte bufony, które potrafią się obrazić za kartofla... :) ).

Od razu uprzedzam- czytanie tych stron może grozić bólem mięśni twarzy od ciągłego chichotania, opluciem monitora od parskania śmiechem, i generalnie dość poważnie skutkują poprawą humoru na dłuższy czas. Żeby nie było, że nie ostrzegałam ;)

Linki wklejam tak, jak mam je ułożone w swoich zakładkach. Nie świadczy to o jakiejś klasyfikacji czy faworyzacji. Nie da się tego zrobić, bo wszystkie są genialne!

Blog Artura Andrusa

Chyba nie muszę przedstawiać? :)

Gwoździe w szponach Holly Golli

Odpowiedź Dzieciaków na blog Mamy. Opis życia rodzinnego z ich perspektywy. Niestety Mama Gwoździ musi się mieć na baczności, bo pociechy ma wyjątkowo błyskotliwe, inteligentne, z genialnym poczuciem humoru, ironii i absurdu... Pozazdrościć tylko takch dzieciaków! :D

A co najważniejsze- na szczęście w końcu po długim milczeniu reaktywoawno tego bloga!

on i ja czyli małżeński dialog

zabawne, ironiczne teksty i spostrzeżenia mężatki, która bez zbędnego zadęcia podchodzi do świata. Co więcej, ma niebywały wręcz zmysł obserwacji! I jeszcze tak lekko i frywolnie potrafi o tym pisać! Niektóre teksty sa wręcz mistrzowskie!

Aaaby sprzedać...

Tu nabiajmy się troszeczkę z fantazji i pomysłowości naszych bliźnich, którzy próbują sprzedać coś na popularnym serwisie aukcyjnym :) Wszystkie pomysły udokumentowane fotkami! :)

Masz problem? Napisz na forum...

Tu, tak jak w poprzednik linku też się troszkę śmiejemy z fantazji ludzkiej. Tym razem ochoczo prezentowanej na licznych forach. Najfajniejsze jednak są nie tylko zapytania poszukujących odpowiedzi forowiczów, lecz czasami genialne wręcz odpowiedzi! Boskie!

bash.org.pl - zabawne cytaty

Jak sama nazwa wskazuje, znajdziemy tu zabawne cytaty z popularnego IRC'a. Krótkie a jakie interesujące i fajowe! :)

I to może tyle na początek :)

Oczywiście zapraszam do kontynuacji wątku, i pokazania Waszych śmiesznych stronek, które odwiedzacie z pewnością, iż na pewno znów Was rozbawią!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi