Skocz do zawartości

Giełda Przepisów świątecznych...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak właśnie pomyślałam, czy można by było utworzyć nowy temat w kulinariach o takim tytule jak wyżej. Umieszczalibyśmy linki do naszych przepisów z forum- to co wiąże się ze swiętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem- rybki, pierniki, sałatki, barszczyk.Może moderatorzy podzieliliby na grupy, np. słodkości, zupy, ryby, sałatki i inne specjały świąteczne. Nie powielało by się przepisów tylko wstawiało adres. Można by było w ten sposób odkurzyć forum i odświezyć stare przepisy. Nie znam dobrze zasad funkcjonowania forum, dlatego tu piszę swoja propozycję :P :mrgreen: :P a Wy odpiszcie co o tym sadzicie iczy to się sprawdzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też od kilku dni myślałam o Kaciku Potraw Świątecznych. Przed świętami cenna jest każda minuta, więc można zaoszczędzić troszkę czasu na szukaniu przepisów. Dołączam się do propozycji Kofika. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja: utworzę takie "sezonowe" forum PT. Przepisy na święta bożego narodzenia i Przepisy na święta wielkanocne i forum to będziemy włączać na miesiąc czy też 2 tygodnie przed danymi świętami. A będzie ono zawierać tylko i wyłącznie linki do tematów na forum z przepisami pasującymi na te okazje. Linki te będą tam bez dyskusji (dyskusja we właściwych tematach), ponieważ forum to będzie po świętach ukrywane. Jako, że liczba przepisów świątecznych jest dość ograniczona nie widzę potrzeby dzielenia tego forum na kategorie. Oczywiście forum będzie zawierać tylko linki do potraw typowo świątecznych (rozumiem, że o to chodziło).

W ten sposób łatwiej będzie skompletować świąteczne menu.

Odpada jak dla mnie pomysł tworzenia dodatkowego forum z daniami świątecznymi, w którym będziemy zamieszczać przepisy - nie po to są one posortowane w forum Nasze przepisy, żebyśmy znowu tworzyli jeden "worek" z różnymi przepisami.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja propozycja utworzenia forum sezonowego jest ok, mysle ze można będzie je utworzyć na początku grudnia, żeby udało się zebrać przepisy. Mam nadzieję ze znajdą sie zwolennicy i chętni... już będę szukać przepisów na forum.I mi właśnie chodziło o taki ''spis treści'' . Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.