Skocz do zawartości

Zapach Nikotyny


gaja2b

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to nie bardzo o problemach w kuchni ale problem ogólnie. Macie sprawdzone pomysły na zlikwidowanie zapachu nikotyny, mąz pali bardzo dużo i niestety nie moge go przekonać by ograniczył choc troche- w zwiazku z tym wszystko w domu "pachnie "dymem z papierosów nawet ubrania w szafach , moze ktoś ma sprawdzony sposób by choc troche go zniwelować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rady Ci nie dam, ale gdy ja rzuciłam palenie to dopiero przekonałam się jak wszstko śmierdziało, nawet ściany w sieni. Ja paliłam bardzo dużo, nawet 2 paczki na dobę, bo w nocy też. Rzuciłam to wszystko jednego dnia i jestem wrogiem palenia. Mąż i syn palą na balkonie lub na ganku, bo mnie nawet teraz dym przeszkadza. Papierochy zrobiły spustoszenie w moich płucach, mam trwałe w nich zmiany, które już nie pozwalają na normalne życie. Pozdrawiam, moze mąż przeczyta i rzuci palenie póki nie jest za późno. A wiem że się da i warto rzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Gaja2b :

1.na dym z papierosa wiem, ze pomagaja kadzidelka. Wiem nie wszystkim mogá podobac sie zapachy z kadzidelek, ale mozna naprawde trafic w ladny zapach

2.jest tez w sklepie specjalny odswiezacz do powietrza anty-nikotynowy, pachnie podobno jak méskie perfumy.

3.i znalazlam taki link w necie, jest tam cos o zapachu lawendy i o zarówce zaraz skopiuje:

z tego co wiem to najlepiej do popielniczki wsypac kilka platkow lawendy .... a w rospylaczu takim jak do mycia okien mozna zmieszac woda kilknascie kropelek lawendy i kilkanascie kropelek olejku z drzewa sandalowego rospylac go przed i po paleniu !.... to spowodyje ze nie bedzie czuc tak bardzo papierosów ..... no i otwierac okno :mrgreen:

Najłatwiejszy sposób stosowany od lat.Przed paleniem lub piciem wykręć żarówkę z żyrandola i spsikaj ją perfumami potem kręć,podczas palenia,picia zaswięć światło i niech tak zostanie wtedy 0 zapachu papierosów i alkocholu

To z tego forum:

http://www.papilot.pl/thread/1780/Jak-szyb...mieszkania.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sylwuska nie wazne ze stary temat moze komus innemu sie tez przyda, ja polecam tabletki (na recepte) champix, maz palil 15 lat a teraz dzieki nim od prawie roku nie pali, wrecz mu smierdza, sa drogie ale papieroosy tez niezle kosztuja, ze o zdrowiu i smrodzie nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.