Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Tulsa

O Kim/czym Teraz Myślisz?

Rekomendowane odpowiedzi

O! to szybko Asieńko myślisz o tych wypiekach, to na pewno będą super, dopracowane, a stół piękny kolorowy :smile: ...ja też wczoraj nie mogłam coś spać, przewracałam się z boku na bok... Ja myślę o Mini...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe no mam nadzieję Dorotko ;) w tym roku święta w Polsce u mamy <3 wypieki muszą być super :) Miniu mam nadzieję że wszystko będzie dobrze , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O! to fajnie będziesz blisko nas :D

Asiu bardzo fajne ciasto kiedyś piekłam na Święta Bożego Narodzenia, takie z makiem i galaretkami, kolorowe było i bardzo ładnie się prezentowało na świątecznym stole: cygańska droga a być może je już piekłaś ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzisiaj myślę o tym czemu tak wolno mi się ładuje ta strona i wszystkie inne tematy na smaczny.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś zrobili mi "pancerz" od szyi do kości łonowej, który będzie chronił przed naświetleniem zdrowej skóry, potem w tym pancerzu pod tomografem zaznaczono miejsce gdzie zrobią prześwit i tam pójdą promienie. 22 listopada przymiarka i może już lampy. Myślę, że nie będzie źle, guz był mały pod powierzchnią, więc usunęli tylko guz bez ruszania węzłów chłonnych (rana ok 4 cm, zarośnięta już), naświetlana będzie rana, też bez węzłów, ale jakkolwiek by nie mówić w rozpoznaniu niestety rak i z tym tak trudno się pogodzić! Dzięki za pamięć i wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minu fajnie, że już jesteś, będzie dobrze, bądź dobrej myśli! Pozdrawiam Cię gorąco :smile: Nie wiem co to może być :blink: u mnie otwierają się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorotko właśnie myślałam już o tym cieście hihi :) piekłam,dawno temu, je ale inaczej zrobiłam zamiast ciasta makowego - piernik :) dobre było i chciałam kiedyśz makiem spróbować bo wygląda super :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mamy podobne myśli :biggrin: Ooo! Taka zamiana ciasta makowego na piernik to też fajny pomysł, może się skuszę - dzięki :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zastanawiam sie co ugotwac jutro na obiad... @ Dorota : nom nawet mam fotke, wydawalo mi sie ze pisalam posta ale chyba jednak nie bo nie moge znalesc :) moze zapomnialam :) zamiast biszkopta jasnego ukladalam podluzne biszkopty .

post-6578-0-13386100-1352227084_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WoW! Ale fajne ciasto, pięknie wygląda! Też fajna propozycja na świąteczny stół :grin: Te podłużne biszkopty to super pomysł, jest szybciej, bo nie trzeba piec biszkoptu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi