Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Lucas_21

Dieta Na Niezbyt Aktywny Tryb życia?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szykam takiej diety czy sposobu odżywania, w którym nie przybiorę na wadzą. Waże ok 94kg i nie mam pracy fizycznej, grafik komputerowy i kierowca. Więc za duzo ruchu nie mam. Jak schudnąć, coś jeść? Biegam ok 2km dziennie. Chciałbym jakąś "normalną" dietę, nie jakieś kosmiczne i drogie posiłki. Poprostu racjonowanie ile kiedy jeść co robić? Poprostu nie wiem jak zacząć... :wink: ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To proste :wink: Najlepiej nie stosować konkretnej diety, ale po prostu nauczyć się zdrowo odżywiać :wink: - jeść częściej ale mniejsze porcje (w miarę możliwości) - pieczywo,makarony zamienić na pełnoziarniste,ryż ciemny - mięso i warzywa najlepiej gotować na parze,piec bez tłuszczu w folii aluminiowej, na grillu lub na odrobinie dobrego oleju na patelni teflonowej - pić ok. 2 litrów dziennie czystej niegazowanej wody - ostatni posiłek ok.19.00 wieczorem W każdym razie najlepiej pożegnać się z sosami,kluchami,mięsami smażonymi na tłuszczu, napojami gazowanymi no i słodyczami.Choć jeśli naprawdę ktoś się cały czas zdrowo odżywia,to nawet raz na jakiś czas może sobie pozwolić na jakiś wybryk bez konsekwencji :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miszka85

Brak ruchu tez w moim przypadku zaowocował kilkoma dodatkowymi kilogramami, i to akurat na wiosnę, dlatego postanowiłam jak tylko bedzie cieplej (ponoc niebawem) wprowadzić troche ruchu do swojego zycia i zmienić sposób odzywiania, z fast foofów już udało mi sie wyleczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi