Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Kuchareczka

Forky-Widelec Grillowo-Pieczeniowy

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam grillować, piec i smażyć. Denerwuje mnie strasznie pryskanie oleju i tłuszczu zwłaszcza przy przewracaniu mięsa. Zawsze się poparzę. Ostatnio koleżanka mi powiedziała o forky-taki specjalny widelec właśnie do takich celów. Znacze go?chciałabym wiedzieć czy faktycznie jast taki dobry. Faktycznie ma unikatowy kształt i koleżanka jest bardzo zadowolona ale pytanie gdzie tego szukać?Czy jest więcej podobnych produktów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i tak czy siak nawet taki widelec nie spowoduje, że zaraz tłuszcz po prostu przestanie pryskać, to chyba niemożliwe. fakt, może Ciebie ochronić, ale to na tyle. na pewno ma jakieś zalety, wystarczy rozwiażyć tylko decyzję zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy jest więcej, ja nie znam. O tym widelcu też w zasadzie niedawno się dowiedziałam i chętnie go wypróbuję jak będę miała wolną gotówkę. Niby drobiazg i niby codziennie się nie smaży, ale takie drobiazgi mogą bardzo uprościć życie w kuchni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyszedł pocztą wczoraj. Myślałam, że te szpikulce to zwykły pręt, a to wygięta cienka blacha. Pewnie to ma jakieś znaczenie, ogólnie jest niezły, tylko ta rączka jest na tyle długa, że faktycznie jest mocno bezpieczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, znalazłam :biggrin: wystarczyło wpisać w google. Mam go już w kuchni i jestem bardzo zadowolona. Pomaga też przy sprawdzaniu pieczeni czy gotowa. Niby takie nic a dużo wygodniej podczas pieczenia. Ja dośc często gotuję, piekę i smażę, więc duże ułatwienie w kuchni zwłaszcza, że z mojego dotychczasowego widelca pieczeniowego był mały pożytek bo wszystko z niego spadało i musiałam jeszcze szczypcy używać a i tak uważam, że brakuje mi trzeciej ręki. :blush: W każdym razie polecam bo to fajne narzędzie....a i można myć w zmywarce-sprawdziłam :happy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi