Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
punani

Dieta Pauliny :)

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję Wam mega mix dietetyczny, wykorzystujący wiele technik. Nazwałam go dieta według Pauliny :smile:

Zaczynamy:

Żywienie: Zrezygnowałam z wszelakich fast-food-ów, słodyczy itd. Zaaplikowałam błonnik, jogurt na śniadanie z musli, na obiad: białe mięso, ziemniaki (tak ogólnie krytykowane), na kolację z kolei jem kanapki z czoskiem, pomidorami, rzodkiewką - ogólny mix warzywny.

Suplementacja: Tak korzystam z suplementów, szczególnie zauważyłam, że sprawdzają się, gdy idzie się spać, wpsomagają nasze trawienie, regenerują wartwę tłuszową.

Ćwiczenia: Codziennie minimum 30-40 minut poświęcam ćwiczeniom. Na ogół sa to lekkie rzeczy typu pompki damskie, spacery, truchtanie i jakieś przysiady. Bardziej mi chodzi, abym nie zapomniała czym jest ruch.

Dodatkowe informacje: Wykonuje kalendarium postępów. Ważę się codziennie i wpisuję do programu na komputerze. Dzięki dyscyplinie bardziem chce mi się starać.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kama1

Jeśli na kolację jesz czosnek to niewatpliwie Twój meżczyzna ma ochodę się przytulać ;D pozatym tak wygląda rozsądnie ;)

Masz zamiar zwiększać ilość ćwiczeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie wygląda słabo, jeśli jesz codziennie to samo :) Nie nudzi Ci się? 

Ziemniaki w mundurkach zachowują swoje wartości odżywcze, ale od nich znacznie zdrowsze są kasze.

Nie chcę tu być hejterem, bo nie o to chodzi. Założenia wydają mi się całkiem spoko. Jedyne co, to różnorodność słaba. Jak postępy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi