Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Katarzyna

Filety Z Kurczaka W Paseczki

Rekomendowane odpowiedzi

4 piersi z kurczaka 4 jajka 4 łyżki mąki ziemniaczanej 3 łyżki mąki pszennej sól, pieprz olej do smażenia Mięso pokroic w paseczki (jak frytki). Mąki, jajka, sól i pieprz wymieszac wrzucic pokrojone filety. Smażyc wrzucając do gorącego tłuszczu, podobnie jak pączki. W ten sam sposób można zrobic rybę też jest pycha. Wyśmienite do obiadu jak i na imprezki ;) Andrzejki tuż U mnie wszyscy się zajadają SMACZNEGO!!! Dajcie znac jak Wam smakowały

post-3146-1167850556_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieci się zajadają , ale postu napisać nie chcą :lol: Dzwonią i pytają jak zrobić , bo nie chce im się szukać :D Może mi ktoś to wytłumaczyć ;) Smakuje w domu i u teściowej ( jak chcą się popisać ) :D ale żeby napisać posta mamuni nie chcą :lol: Oni mówią na to robaki :D i już wiadomo co robić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Katarzyno,smażyłam te "robaczki" ,są brdzo smaczne. :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jadłam takie danie na zabawie,na której byliśmy w piątek z mężem...te filety polane były trochę sosem czosnkowym...bardzo smaczne :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podaję zawsze sosy oddzielnie :grin: zawsze kilka do wyboru :grin: Ostatnio furorę zrobił syn jak przyrządził sos Da grasso :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Kasiu :smile:

Długo zabierałam się za tego kurczaka, aż w końcu go zrobiłam :grin:

post-8-0-89072100-1325151533_thumb.jpg

Zrobiłam go z połowy porcji, i tak wyszło dużo - cała miska :smile: Może za grubo go pokroiłam, bo miał być takiej grubości jak frytki, a u mnie był trochę grubszy i może dlatego trochę ciasta mi zostało...

Ale kurczak w takiej formie jest przepyszny, u nas zniknął w zaskakującym tempie ze stołu, dobrze że go jeszcze spróbowałam w kuchni, bo jak przyszłam do pokoju to już pusta miska została :mrgreen:

Polecam na sylwestrowy stół! :grin:

Ślicznie dziękuję Ci za ten przepis i serdecznie pozdrawiam :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi