Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 kg pomidorow 1 kg cebuli 1 kg marchwi 1 szklanka ryzu 1/4 szklanki octu 1/2 szklanki oliwy 1/4 szklanki cukru sol,pieprz mielony Pomidory sparzyc,obrac ze skorki,pokroic. Cebule drobno pokroic.Marchew zetrzec na tarce o duzych oczkach. Do garnka wlozyc pomidory,cebule i marchew,dodac ocet,oliwe i przyprawy. Gotowac przez 1,5 godziny.Nastepnie dodac ryz i gotowac jeszcze 1 godzine. Gorace nakladac do sloikow.Po otworzeniu sloika mozna dolozyc makrele wedzona. SMACZNEGO!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elud la mnie nazwa zawsze mówi za resztę. A tu pewnie chodzi o paprykarz szczeciński taki co jest w puszkach w sprzedaży? Przepraszam za zamieszanie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Zuziorek!!! Wlasnie o taki chodzi. Goraco pozdrawiam :razz: :razz: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłam dzisiaj ten paprykarz, w pierwszej chwili miałam poważne wątpliwosci co mi z tego wyjdzie, ale wyszło bardzo pyszne ..... danko na kolację :-D , dzieciaki wcinały jeszcze ciepły, dorosłym też bardzo smakuje. Muszę jeszcze koniecznie spróbować z wędzoną makrelą.Pewnie też będzie pyszny.Polecam bo naprawdę paprykarz jest bardzo dobry.Dziekuje za przepis i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Basia 96!!!! Basiu ja wlasnie dodaje makrele wedzona jak wyjme ze sloika. Jest wtedy lepszy, tylko do sloika nie dodawaj. Ciesze sie ,ze smakuje Tobie i dzieciom. Cieplutko pozdrawiam :-D :-D :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj wypróbowałam paprykarz z makrelą wędzoną, dodałam łyżkę keczupu pikantnego i mieliśmy pyszną kolację.Polecam bo warto wypróbować, pyszny dodatek do chleba .Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki Basiu za mile slowa i ciesze sie, ze paprykarz smakuje. pozdrawiam cieplutko :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ,ela52(jeśli tak mogę się zwracać?) , ten paprykarz nie tylko jest dobry .....jest bardzo dobry. Robiłam z połowy porcji , teraz żałuję .Wiem ,że będzie gościł częst w moim jadłospisie. Z prostych produktów a bardzo smaczne jarskie danko.Nic dodać ,nic ująć....zachęcam Was do wypróbowanie tego przepisu , a nie pożałujecie. Mam jeszcz pytanko ,czy można go przechowywać do zimy, oczywiśćie po pasteryzacji.Pozdrawiam serdecznie :grin:

post-6888-1188330879_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj figiel!!! Paprykarz mozesz przechowywac i do wiosny,jesli jest zakryty. Goraco pozdrawiam :P :P :P :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi