Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
mac51

Wiosna

Rekomendowane odpowiedzi

W drugim dniu kalendarzowej wiosny wróciła u mnie zima w pełnej krasie :grin: Sypie gęsty śnieg, wszystko wokół jest białe.Normalnie ROZPACZ ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baśka96,nie załamuj się,u mnie wczoraj też tak było,a dzisiaj piękne słoneczko. Snieg znika w oczach,plus 9 stopni :grin: post-5154-1174561301_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Mac 51, śnieg nadal sypie tylko na szczęście już drobniutki, a więc jest nadzieja że wkrótce całkiem przestanie. Pozdrawiam

post-2445-1174585689_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wczoraj pisaliście o śniegu to sobie nie mogłam wyobrazić a dzisiaj i u nas biało. Zdjęcia dzisiejsze z godz. ok 11.

post-4613-1174569117_thumb.jpg

post-4613-1174569150_thumb.jpg

post-4613-1174569179_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piekne zdjecia Miuriel . u mnie niestety tez zmiany w pogodzie co prawda nie ma sniegu ale zato od samego rana pada deszcz (o zgrozo) a bylo tak pieknie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MIURIEL-śliczne fotki,jak będzie nam za gorąco to sobie popatrzymy dla ochłody :grin: Kate-jeszcze będzie pięknie,wytrzymaj parę dni :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponieważ pogoda na to pozwala,zaczynam dzisiaj pracę w moim ogródku. A jak wygladają wiosenne prace u Was? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pogoda jeszcze na to nie pozwala, jest bardzo zimno i do tego wieje silny wiatr brrr.... :smile: .Poczekam aż słoneczko trochę bardziej ogrzeje Ziemię.Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mac-nie za zimno na ogródek? :smile: Ja mieszkam w bloku więc wiosenne porządki dotyczą tylko mycia okien itp. U mnie też wieje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie za oknem świeci pięknie słonko,ale wiatr wieje...na ogródek jeszcze nie wychodzimy...mamy malutki,ale zawsze jest...są na nim borówki,drzewka śliwkowe,wiśniowe,agrest i piękna trawka i kwiaty :smile: :smile: :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja się przyznam, że jak było tych kilka cieplejszych dni wzięłam się za ogródek na całego. Jak mi ktoś mówił, że jeszcze spadnie śnieg to się pukałam w czoło. :smile: Posiałam trochę, na szczęście w inspektach. W gruncie też coś tam posiałam, ale temu nic się nie stanie. Już się nie mogę doczekać ogródkowych prac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogródek z grubsza opanowany.Posiana pietruszka naciowa,koperek,posadzona cebula dymka i czosnek na krety(próba) Teraz można cos przekąsić ,czy wiecie że dziś w nocy przestawiamy zegarki? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W gruncie też coś tam posiałam, ale temu nic się nie stanie. Już się nie mogę doczekać ogródkowych prac.

Dziewczyno ! ! ! Sezon sie dopiero zaczyna, cała wiosna i lato przed Toba ! ! ! Pozdrawiam. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak-dzisiejsza noc będzie krótsza o godzinkę :smile: W trzy godzinki zrobiłeś sporo w tym ogródeczku,okryłeś to czymś tak na wszelki wypadek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi