Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycję dla Marcina, może zamiast czata lepszym rozwiązaniem jest shoutbox? Nie trzeba się na nim logować ani nic z tych rzeczy, jest łatwiutki w obsłudze a ma funkcje podobne do czata. I co najważniejsze można pisać na nim w każdej chwili nie otwierając żadnych dodatkowych okien. Władzo forum, co o tym myślisz :evil: ? Pozdrawiam.

//tutaj link: http://www.shoutmix.com/main/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na to jak na lato. ShoutBox uruchomiony - zapraszam do testów, propozycji - może jakieś inne miejsce dla niego? (na razie jest na dole każdej strony). Zawartość shoutboxa odświeża się automatycznie co 10 sekund - nie trzeba odświeżać strony aby widzieć ostatnie wypowiedzi. Aby ręcznie odświeżyć zawartość ShoutBoxa można także kliknąć Odśwież. Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również dziękuję Marcinie za tę nowość...dzięki temu będzie można poklikać z osobami,które nie mogły wejść na czat :P Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz wszystko jasne :P

Co weszłam na stronę to nic się nie działo :P

Już myślałam że przestaliście plotkować :P

Super dla mnie bomba :P

Marcinie Dzięki :P

Majeczko to był świetny pomysł :P

post-3146-1190192703_thumb.gif

post-3146-1190192773_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ja trochę z innej beczki, w shoutboxie widnieje tylko data i godzina napisania wpisu czy nie lepiej było by jeśli ostatnio dodane wpisy były wyświetlane jako napisane (5 minut temu) itp.

Żeby to zrobić wystarczy wejść w Global Configuration shoutboxa i zmienić zawartość na tą:

• Long time format: {--}, %H:%M
  • Today time format: {--}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi