Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dalovay

Co Dokladnie Teraz Robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Po obiadku wypiłam kawkę przy komputerze i poszłam z mamą na spacer do lasu i łaziłyśmy półtorej godzinki...super było i tak nawdychałam się świeżego powietrza,że od razu lepiej się czuję,a teraz popijam herbatkę z cytrynką :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doruniu zazdroszcze spacerku. Zaraz me pluca wchlona cala tablice Mendelejewa . Trzeba uciekac. Do wieczorka post-4993-1195574628_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kilku dniach choroby usiadłam na chwilę do kompa. Jeszcze jestem słaba, biorę antybiotyki ale idzie ku dobremu. Brakowało mi Smacznego, ale nie miałam siły siedzieć. Teraz nadrabiam zaległości. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miniu,brakowało Ciebie,dobrze,że już wracasz do nas,zdrówka życzę i sił nabieraj,pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obiad mam już przygotowany tylko ugotować,ale jeszcze za szybko więc siedzę i przeglądam neta :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:roll:  Troszkę się nudze więc buszuje po necie :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popijam herbatkę i czytam co nowego na forum :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minia post-4993-1195643477_thumb.gif Przylaczam sie do frakcji kawowiczow post-4993-1195643675_thumb.gif Na dwa dzionki musze wyjechac ale w piateczek nadciagam dziewuszki !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja znów opatulona kociakami :mrgreen: "grzebię" w necie. I znów gra Trójka ma ukochana :roll: Tym razem Wojciech Ossowski, dzięki któremu polubiłam folkowe granie. To niebywałe jakie on zespoły i pieśni wynajduje! Piękna podróż po świecie z cudną muzyką! Polecam :lol: Dlatego też pewnie szybko spać nie pójdę :) A tak poza tym to zaglądam na swoje ulubione strony, a że jest tego trochę :grin: to i czasu mi to pewnie trochę zajmie :) Rano prysznic, śniadanie z małżem, wyjście po gazetę i można już wskakiwać do łóżka na poranną prasówkę w tle słuchając TokFM :) Trochę się mi czas poprzestawiał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie piję kawę poczytałam wszystko co nowego się dzieło na smacznym a teraz przeglądne pudelka strony z życia gwiazd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja szykuję się do lekarza bo mnie korzonki złapały. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi