Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dalovay

Co Dokladnie Teraz Robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

A moj maz znow na nocke w pracy.Mialam sie wczesniej polozyc,ale co tam zerkne co nowego na smacznym...i znow jest po polnocy.Ciagle tak sobie obiecuje i nic z tego nie wychodzi nocny ze mnie marek co zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze mnie też niestety nocny marek :eek: Ja właśnie słucham radia (przed chwilą skończyła się audycja Dariusza Bugalskiego, którego baaardzo lubię, a teraz Barbara Podmiotko zaprasza pod dachy Paryża, więc trudno mi odmówić :eek:) Pzy miłej muzyce i cudnym zapachu kadzidełka cynamonowego sprawdzam co w świecie i necie słychać. TŻ razem z częścią naszych ogonów śpią i wygrzewają łóżko, a pozostałe śpią mi na nogach, więc nawet trudno się mi ruszyć, by ich nie pobudzić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja zamiast pracować - klikam sobie. Jestem w pracy i tak jakoś dzisiaj nie mam natchnienia z rana (to nie nowość). Poklikam trochę i zaraz lepiej mi sie pracuje. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wszystkim ! :eek: Dowloklam sie wlekac swe czlonki do pracy. Natchnienia pracowego rowniez mi brak . Zlopie resztki bawarki (kto wymyslil to lobrzydlistwo hmmm..i dlaczego ja to pije ? :eek: ). Dumam sobie ze nie mam co na siebie wlozyc ,zaiste problem wazki!!! Patrzac na jednostki wspolpracowe , podkulam ogon pod siebie bo nie czuje sie comme il faut !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przed kompem oczywiście zaraz idę jeść obiad Maryna w końcu zasnęła Roksi jeszcze w przedszkolu o 15 przyjedzie z mężem :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obiadek mam już gotowy...w mieszkanku posprzątane i teraz siedzę sobie popijając kawkę i przeglądam co nowego na smacznym...piszę na gg z przyjaciółką i odpoczywam :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz wlasnie polozylam Adasia spac.Zaraz biore sie za obiad a o szesnastej musze pedzic po Asie do przedszkola(normalnie konczy przedszkole o dwunastej pietnascie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wróciłam z córką z przychodni i już przebrana w pidżamkę popijam 3 kawke i czytam,jak to nasza Halinka chce nas podtuczyć,podając takie pyszności jak te drożdżówki z patelni,normalnie zgłodniałam ale twarda jestem-wytrzymam do jutra!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zjadłam dopiero obiadek... Dopiero teraz ponieważ wstałam dopiero o 13... taki mam dzisiaj zły dzień... Teraz mam chwilkę relaksu i mogę poczytać na forum!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi