Skocz do zawartości

Co Dokladnie Teraz Robicie?


Dalovay

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziś w domu,więc nie bardzo mogę się odnaleźć,ale gotuję obiadek,sprzątam,pakuję walizki bo wyjeżdżam na tydzień i przeglądam smacznego.Basqa,mnie też czasem łapią korzonki,ale od kiedy mój kolega lekarz doradził mi brać na nie voltaren w tabletkach(nie maść),jakoś obywam się bez wizyt lekarskich,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak...to są takie tabletki?Bez recepty dostanę? Lekarz przypisał mi Mydocalm i Bi-Profenid-mnie dawno już nie złapały a wczoraj dopadły,nie wiadomo czemu,bo na pewno mnie nie przewiało! Ale teraz pozwolę wszystkim skakać koło mnie...boleć boli jak diabli ale...jak trochę przestanie to troszkę poudawać przecież mogę,no nie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak są tabletki bez recepty,ja sprawdziłam na sobie i efekt niemalże natychmiastowy,te twoje leki to nie ukrywam nie są złe zwykle ,,w standarcie" lekarze je przepisują ale dla wątroby niestety koszmarne,życzę powrotu na nogi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu na bolące korzonki to najlepsza skóra z kota...mojego męża jak bolą to wystarczy jak na 2 noce przyłoży sobie do bolącego miejsca taką skórę i przechodzi mu bez zażywania tabletek :roll: Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać szperam na smacznym :roll: A poza tym odpisuję na maila, rozmawiam z dwoma ukochanymi przyjaciółkami na gg, wysyłam zdjęcia w kolejnym mailu, spoglądam co nowego na ulubionych stronach, katem oka obserwuję co poczyniają moje Maluchy, które ostatnio są nadaktywne :grin: oraz słucham Trójki. To wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po prysznicu, serii cotygodniowego rzucania okiem na CSI i Ekipę :roll:

Teraz zamiast słuchać Kaczkowskiego (którego od lat podziwiam i uwielbiam :grin:) "katuję się" Radiohead na przemian z Coldplay :mrgreen:

Np. teraz słucham tego:

Radiohead "Karma Police"

A przed chwilką było:

Coldplay "Talk"

Ale zamierzam dziś wycisnąć tych panów jak cytrynkę :lol: więc nie tylko te najpopularniejsze pieśni będą.

Aaaa, no i może na lekkie odsapnięcie od tego zaserwuję sobie Zauchę.

Może to:

Andrzej Zaucha "Byłaś serca biciem"

I tak sobie odpłynę w swoje myśli i tylko swoje światy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz piję herbatkę z cytryną...mam już posprzątane w mieszkaniu,obiad przygotowany tylko nastawić ziemniaki i usmażyć kotlety,więc już prawie nic nie mam do roboty...ach teraz lecę wyjąć i rozwiesić pranie,bo właśnie pralka alarmuje,że już skończyła prać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam godzinkę temu i dojśc do siebie nie mogę,druga kawka przy kompie,wreszcie trochę posprzątałam bo już dziś mi lepiej,obiadek naszykowany-jak mąż wróci to tylko dokończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.