Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
As76

Wydarzenie Mojego życia.

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5 kwietnia 2008 w 11 rocznicę naszego ślubu kościelnego wychodzę ponownie za mąż.Tym razem cywilnie i za tego samego męża. Dokumenty zostały złożone i godzina ustalona. Po 11 latach matki samotnie wychowującej dzieci bedę wreszcie prawną mężatką!!!! Trzymajcie kciuki o 14 !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anetko, gratuluję sredecznie. Widzę, ze bardzo sie cieszysz tą decyzją. Oczywiscie trzymam kciuki. Ja też brałam ślub w kwietniu - dokładnie 8 kwietnia 12 lat temu (a 7 kwitnia miałam cywilny). Pozdrawiam Cię serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serdecznie Wam gratuluję! Przyznam,że z taką kolejnością jeszcze się nie spotkałam. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serdecznie gratuluje podjecia takiej dezyzji.Oczywiscie wszystkiego naj naj... Danusia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anetko - serdecznie Wam gratuluję i będę trzymać kciuki :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anetko datę i godzinę zapamiętam, kciuki będę trzymała i serdeczne składam gratulacje Tobie i mężowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ważna kolejność byle miłość wciąż ta sama.... Jakby tu rzecz: wszystkiego dobrego na nowej drodze życia....w świetle prawa :grin: Pozdrawiam i życzę udanej nocy poślubnej....trzeba mieć masę szczęścia by powtórzyć to z tym samym mężem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mnie zaskoczyłaś na początku myślałam że źle przeczytałam :grin: Wszystkiego naj naj żeby miłość wciąż trwała i się wzmacniała :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anetka a kreacje masz gotową? W czym można iść do ślubu po 11 latach? Nie mam pojęcia - moze sie pochwalisz fotkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sukienkę,szal i buty już kupiłam. Zaskoczę pewnie wszystkich kolorem,ale to nic... Fotki wkleję po imprezce. Z racji tego ,że dom mam dośc spory to przyjęcie jest u nas w domu.Fotki więc będą niewyszukane,ale zawsze będą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mowa o ślubie to i ja muszę sie pochwalic - 23 marca moja córunia  Amelia wyszła za mąż oto kilka zdiec a wklejam je , bo widze że ona nie ma czasu . No i oczywiście Anetko życze szcześcia na dalszej nowej drodze :smile:

post-4684-1207249301_thumb.jpg

post-4684-1207249340_thumb.jpg

post-4684-1207249349_thumb.jpg

post-4684-1207250590_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi