Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1.Biszkopt z 6 jaj 2.Krem 1/2 litra smietany kremówki biała czekolada 1 szkl adwokata 2 śnieżki 10 dag orzechów włoskich 3. Kokos do dekoracji -upiec biszkopt -kremówkę ubić , wsypac śnieżke,nadal ubijac,Dodać roztopioną na parze i ostudzoną czekoladę.Powoli wlewać adwokata. -biszkopta podzielic na pół -masę podzielić na dwie części -jedna częsć biszkopta pokruszyc, dodać jedna częsc masy i pokrojone orzechy włoskie -na druga część biszkopta wyłożyc masę z orzechami i pokruszonym biszkoptem, na to drugą część masy. -wierzch posypać wiórkami i dobrze schłodzić!! Smacznego!!! Przepis dostałam od koleżanki i własnie zrobiłam go na urodziny babci.Polecam!PYCHA!!

post-6584-1209635567_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...mp;hl=adwokatka już jest ten sam przepis. Sama go zresztą umieściłam :( Ale zdjęcie tu jest ładniesze :lol: Co do ciacha, to jest naprawdę warte grzechu, a w smaku nawet nie przypomina Rafaello (z czym możE się na pierwszy rzut oka kojarzyć. PYCHA!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy zamiast adwokata do masy można dać nalewkę kawową która sama robiłam czy lepiej nie ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jednym i drugim przepisie czegoś nie rozumiem. Jeżeli dzielimy biszkopt na pół i rozkruszamy, to skąd potem ta druga warstwa biszkoptu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj dokładniej przepis,biszkopt dzielisz na pół ale tylko jedną połowę kruszysz,mieszasz te okruchy z masa i orzechami,wykładasz to na drugą NIE POKRUSZONĄ czesc biszkoptu,mam nadzieje ze pomoglam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi