Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Gość Bazylia

Gwiezdne Wojny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bazylia

Widzieliście już tą ostanią część? Słyszałam,że gniot, jakich mało. To może poczekam na divixa (tak to się pisze? ;-) ). Bo może szkoda kasy na bilet...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogladalam "Gwiezdne wojny" i nie przepadam za ta seria. Uwazam, ze to filmy dla dzieci - bez obrazy Bazylio ;-) Najlepszy dla mnie film z tego gatunku to"Alien". Ogladalam go juz tyle razy i jeszcze mi sie nie znudzil. Bedzie powtorka w tv, bede ogladac- na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie oglada filmow dla dzieci? a "SHREK" np.? Bardzo lubie filmy rysunkowe, a w szczegolnosci Disneya. Jestem na nim wychowana. Pamietam, ze bardzo, bardzo dawno temu Disney lecial w tv, w niedziele o 9 rano. Ogladalam zawsze razem z moim ojcem. Tez lubil. Wyglada na to, ze upodobanie do filmow rysunkowych mam po nim ;-) Gdy bede jeszcze troche starsza, to pewnie powiedza, ze zdziecinnialam na starosc. :? Nie odstraszy mnie to od kreskowek. Podziwiam talent ludzi , ktorzy je tworza. A poza tym ,w kazdym z nas pozostaje cos z dziecka, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fanem Gwiezdnych Wojen jest mój mąż,może to oglądać na okrągło,mnie nie odpowiada takie kino,wolę Shreka ale bajki typu struś i kojot czy kot Sylwester oglądamy razem. Nie wiecie kiedy będzie trzecia część Shreka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to zanim będzie poza kinem to jeszcze sobie poczekam :smile: a bardzo lubię humor w tym stylu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też lubię humor w tym stylu, Basiu tak jak Ty :smile: Shreka i Shreka II oglądałam już chyba kilkanaście razy - tak mi się podobają te filmy - i nadal mogę je oglądać... chyba nigdy mi się nie znudzą :roll: Tylko nie mogę się zdecydować, która część mi się lepiej podobała, ale chyba "pierwsza" :smile: Słyszałam, że Shrek III ma pojawić się w lipcu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram-1 część lepsza ale ciekawe,jaka będzie 3,też nie mogę się doczekać. Poprzednie mam na dvd i jak nudy w tv to chociaż kawałek sobie oglądam. Dorotko-oglądałaś może AMERICAN PIE? Super komedyjka w kilku częściach :smile: Świetny jest RRRrrr-komedia o jaskiniowcach i walce o szampon!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielbiciele Gwiezdnych Wojen-od wtorku 22.05 do niedzieli w Canal+Film będziecie mogli obejrzec wszystkie części,godzinka 20.00 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi