Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo ładne macie torciki :wub: fajne pomysły macie dziewczyny. Pokaże swój pierwszy torcik dla Synusia na 7 urodzinki :blush: . Baardzo lubi okres średniowiecza...rycerzy...oraz wszystkiego co się z tym wiążę :biggrin: Dlatego taki torcik, ale figurki niestety zabawkowe :wink: . Próbowałam sama s masy marcepanowej coś ulepić :wacko: , ale jak się okazuje nie mam takich zdolności plastycznych :cool: , więc pożyczyłam rycerzy i drabinkę u Syna :biggrin:

post-25937-0-96592200-1312185831_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj na forum :) Torcik bardzo ładny, Synuś na pewno był zadowolony z takiej słodkiej niespodzianki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za ciepłe słówkaDołączona grafika torcik robiłam rok temu, teraz już widzę wszystkie niedociągnięciaDołączona grafika , ale to mój PIERWSZY...więc mam do niego sentyment.Dołączona grafikaDołączona grafika Dla Córci robiłam na roczek mniej skomplikowany i rozbudowany torcik, ale już z pomocą i radą dziewczyn z różnych forum "tortowych"Dołączona grafika

post-25937-0-15586600-1312196571_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super!!! Masz talent :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dziwię się, ja też bym go nie ruszyła tylko wpatrywała się w niego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, temat został "przypięty" w dziale Torty i torciki jako temat do wklejania samych zdjęć tortów (czyli takich, które nie zawierają przepisów). Torty z przepisami proszę wklejać jako osobne tematy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :grin:

Marcinie, dziękuje za otwarcie nowego tematu :smile: . jeżeli jest to możliwe, proszę usunąć mój post nr9 :rolleyes: . Już wszystko ok i na miejscu.

mart suuuper torty :wub: zazdroszczę talentu :biggrin: praca z masą cukrową to sztuka!!! :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi