Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Rafal

Olej Lniany W Kuchni , Dieta Dr Budwig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, chciałbym zachęcić do rozmowy na temat oleju lnianego, kwasów omega 3 i diety dr Budwig. Z doświadczenia wiem,że najtrudniej jest zrobić pierwszy krok, a później jest już tylko coraz lepiej :smile: - ze zdrowiem oczywiście. Jeśli chcecie wiedzieć jak ja stosuję olej lniany w mojej kuchni to zapraszam na mojego bloga : http://www.olejlnianywkuchni.eu/. Bawmy się jedzeniem i żyjmy zdrowiej !

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem ,że Naszego forum juz nie ma,bo nie ma WAS!!! Pragnę złożyć Wszystkim do nas zaglądającym serdeczne życzenia świąteczne i z okazji nadchodzącego Nowego Roku,wszystkiego naj.................i spełnienienia Waszych najskrytszych marzeń. :neutral:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie orientuję się za bardzo co to za dieta, ale generalnie ja jestem fanką oleju rzepakowego, nie lnianego. Kwasy omeg-3 to jedno, ale olej roślinny ma więcej składników. Według najświeższych doniesień olej rzepakowy ma najkorzystniejszy skład pośród olejów roślinnych, a i omega-3 ma dość wysoki poziom.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwielbiam olej lniany, bardzo często używam go na przykład do sałatek czy sosów. Świetnie działa na metabolizm cholesterolu a poza tym zawiera dużo witaminy E czyli tak zwanej witaminy młodości ;)

Nie wolno jednak zapominać, że można używać go tylko na zimno!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta