Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 28.09.2018 uwzględniając wszystkie działy

  1. Jesli schudlas 7 kg w 10 dni (w co nie wierze) to 5 kg z tego to napewno woda z Twojego organizmu i zasiedziale "odpadki".A sama dieta to chyba cos jak dieta Plaz Poludniowych (South Beach).
    1 punkt
  2. Dzięki za porady... Postaram się zastosować. Nie miałam zamiaru stosować diety bo to nie dla mnie! A zagłodzić się te ż nie mam zamiaru (mam to bo babci)... Moja całam rodzinka jest dość... duża w rozmiarze.
    1 punkt
  3. Piszesz, że lekarz powinien poinformować osobę, która ma problemy z nerkami, co może jeść, a co nie... - To nie jest takie oczywiste, bo żaden lekarz nie nastawia się na to, że pacjent będzie spożywał wyłącznie produkty białkowe przez kilka dni. Jednak autor, opisując różne warianty tej diety, dla osób w różnych sytuacjach, pominął najważniejsze - nie napisał, dla kogo ta dieta jest niewskazana, a dla kogo zabroniona. - Powiem otwarcie, że takie pomijanie prawdy dyskryminuje autora w moich oczach - ale to już jest moje prywatne zdanie. Napisałaś, że do jogurtu można dodać otrębów, żeby nie było problemów z trawieniem, podczas diety wysokobiałkowej (a własciwie wyłącznie białkowej), więc skąd tu miejsce na otręby, które są źródłem błonnika, ale chyba też węglowodanów (może niewiele węglowodanów, ale coś mi tu nie pasuje)... Jeśli ktoś zechce, niech stosuje tę dietę - mnie ona nie przekonuje, że można ją zastosować bez szkody dla zdrowia i bez późniejszego efektu jo-jo...
    0 punktów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.