Skocz do zawartości

ola81

Aktywni Smakowicze
 • Liczba zawartości

  175
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ola81

 1. Witam, Anula przecież razem mieliśmy skończyć trzecia fazę. I w pełni świadome rozkoszować się dopiero "cywilką" W IV Fazie. proszę mi się zdyscyplinować i koniec nie dukanowego jedzenia . :) :grin: :D Rozumiemy się?????? Jusia szkoda że rezygnjesz :D Ale napewno wiesz co robisz. Życzę Ci powodzenia i żebyś wróciła kiedys na nasze łono.
 2. Witam, Anullas sa pokusy bardzo duże, ale im się opieram. Niewarto się kusić. Nie o to mi chodziło zaczynając diete.
 3. Witam, dziewczynki. Nie było mnie tu bardzo długo. Chce tylko sie przywitać i powiedzieć że dalej trwam w diecie. Już niedługo IV Faza. Pozdrawiam Was wszystkie.
 4. Bardzo Wam dziekuję za zyczenia i pamięć. Pomimo tego że mało sie odzywam. To bardzo miłe.
 5. maliszka bardzo Ci dziękuję za zyczenia..
 6. Witam dziewczynki. Kurczę nie dam rady nadrobić zaległości. Ale staram sie być na bieżąco co się u was dzieje. Brak czasu, troszke kłopotów zdrowotnych u mnie sie pojawiło i jakoś tak mało zaglądam. Wszystkie Was pozdrawiam. Gratuluję spadków , przejścia do następnej fazy a tym u których zastój wytrwałości waga napewno ruszy w dół. Miłego dnia.
 7. Witam dziewczynki. Najlepszego w Nowym Roku. Później postaram się nadrobic co u Was sie działo.
 8. Witam dziewczynki po swietach. Waga u mnie taka sama jak i przed świętami więc jest ok.
 9. Witam dziewczynki. Jakbym już nie zajrzała: _______________./\. ____________ __>_<_ _____________Ѽ.\/ Ѽ ___________;->( ɕѼ Ҩ . [email protected]♥ '(█) ♥ *$ ________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ [email protected],0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥[email protected]""-Q '♥[email protected]' ______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* '[email protected]Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ [email protected]♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '* ___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________ __________▓▓▓▓▓▓▓▓▓__ ø¤° By radosne święta były, By marzenia się spełniły. By choinka była biała I kolęda pięknie brzmiała. By prezentów było moc W Wigilijną Świętą Noc!
 10. Witam dziewczynki. U mnie waga jest na bardzo dobrym poziomie. I mam nadzieję że tak zostanie. Jutro dzień protalowy u mnie.
 11. Witam dziewczynki przy niedzieli. Miłego dnia życzę.
 12. Jusia bardzo cie przepraszam wysłałas mi. Tylko w Spamie było. :)
 13. jusia ja jeszcze nie dostałam. :)
 14. Nutko klikam codziennie na Pajacyka. I mężowi też przypominam żeby klikał.
 15. Polu najserdeczniejesze zyczenia. Zdrowia przede wszystkim i usmiechu na co dzień.
 16. Hej dziewczynki. U mnie po protalowym czwartku waga w normie a nawet niższa. Nie wiem czy dobrze , ale cieszę się z tego. Saga dziękuję za dodanie mnie do znajomych.
 17. kartofelka a bardzo przyjemnie na III Fazie. Jutro mam dzień protalkowy. Na plusie niecałe 0,5 kg. Więc nie jest źle. Tym bardziej że jestem przed @. I jak narazie jestem zadowolona, bo myslałam że waga odrazu pójdzie nieźle do góry. A tu takie miłe zaskoczenie.
 18. grazzia musisz na stronie glittery dodać swój napis do albumu. Inaczej będzie Ci cały czas znikał.
 19. Amazoneczko faktycznie witaj w klubie do 30 marca :-(
 20. Witam, babciu Magdo jak narazie nic mi nie smakuje. Za słone. :-( Pochwale sie moimi wynikami Pas na minusie 15 cm. Biodra na minusie 11 cm. dziewczynki jestem z tego tak bardzo zadowolona że az sie uśmiecham sama do siebie. Powodzenia życzę każdej z was.
 21. Dziekuje dziewczynki. Mam zamiar trzymać sie dzielnie do 30 marca. :-( Ania no to mam nadzieje na wsparcie do końca marca. :-D
 22. Witam sie przy kawce. Od dzis przechodzę w III fazę Dukana.
 23. saga zaczynam III Faze 1 grudnia. Mam już te swoje 64 kg. Ale chce tak od równej daty rozpocząc nową Fazę :D
 24. Hej hej wam dziewczynki. Witam z rana przy kawce.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.