Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Magdalena

1. Września Nowy Rok Szkolny!

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu się zacznie :wstawanie, nauka która ciężko wchodzi do głowy mojemu małemu leniowi.Mój synek idzie do 3 klasy jeszcze ma luzik rok, bo w czwartej będzie bardzo ciężko. Byle do piątku !!!pozdrawiam wszystkie Mamy i dzieciaki trzymajcie się!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:) Witaj moja Roksanka też chodzi do 3 klasy i 02 września już pisali 7 stron do tego zadanie domowe zato mój syn Remek poszedł do 1 gimnazjum i jeszcze mają labę a mój syn Kacper poszedł do zerówki jeszcze mam 15 miesieczną Lilianę to ja mam troche obowiązków ale jakoś będzie pozdrawiam ania320 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Aniu!!! Już myślałam ,że nie zaglądają tu mamusie .A Ty dopiero masz uganiania przy swojej czeladce i masz chwilkę , aby kliknąć na stronkę brawo! My "mamcie "musimy się wspierać bo tylko my się zrozumiemy.POzdrowienia dla Ciebie i dzieciaków ! Magdalena!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez wiele lat bardzo przeżywałam ten dzień. Teraz mam już studenta w domu i wiecie co dziewczyny?? zazdroszę Wam !!!!!! :) Pozdro, Krakusia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krakusiu!!!Witaj!!! Ja też mam studentke w domu i synek 3 klasa podstawówka , ale z córką nie było problemóew z nauką ,a z synkiem od zerówki stres .Poradnie pedagogiczne , a on mówi "że będzie nikim z mamą z tatą całe życie ." Tak więc; ręce opadają .Pozdrawiam Cię gorąco Magdalena!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ręce nie mogą Ci opadać :) musisz mu pomóc. Niektóre dzieci zaskakują wszystkich zdolnościami nieco później. Tak było z moim synem. Z poniżej przeciętnego wyrósł na wybitnie zdolnego (matematycznie) dopiero w wieku 13 lat :) Zatem: wytwałości cierpliwości Ci życzę ! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no pięknie dziękuję wszystkim że odpisujecie trochę ostatnio nie miałam czasu ale żyję z optymizmem i jakoś leci na szczęście nie mam problemów wychowawczych z dziećmi tylko nie lubię chodzić na wywiadówki do szkoły tragedia ostatnio byłam u syna w gimnazjum i jego wychowawczyni trzymała nas 2,5 godziny pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzicie ja to mam jeszcze inny problem...jedni chodzą do pracy a jeszcze inni do szkoły a ja chodzę w oba te miejsca, taki zawód :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi