Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Marcin

Życzenia Urodzinowe Dla Delarge

Rekomendowane odpowiedzi

Nasze forum ma opcję pokazywania kto ma dzisiaj urodziny - i właśnie dzisiaj wyskoczyła tam informacja, że urodziny obchodzi DeLarge :-)

Dlatego też wraz z Dorotą składamy Ci życzenia wszystkiego najlepszego i najsmaczniejszego :-) Cieszymy się, że często przebywasz na naszym forum i dzielisz się swoją wiedzą kulinarną i nie tylko.

Przy okazji informacja o tym gdzie wprowadzić datę swoich urodzin, bo widzę, że bardzo mało osób ją ustawia. Wchodzimy do "Panelu użytkownika", wybieramy opcję "Edytuj informacje o profilu" - i pierwsza z góry to właśnie data urodzin. Jeżeli wprowadzicie ją informacja o Waszych urodzinach będzie pojawiać się w dolnej części forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki serdeczne za życzenia...zrobiłbym jakąś kolacyjke dla was wszystkich ale...no chyba że wirtualnie...jeszcze raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż - trudno - niestety Internet jeszcze nie jest na tyle rozwinięty, żeby można przesyłać co innego niz literki :-) Ale życzę smacznego Twoim gościom/domownikom :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po prostu jeszcze raz dzięki serdeczne....kolacja wyszła pycha tylko że zrazy się lekko przysmażyły...ale tylko lekko...a dziś w końcy ukochany urlop, jadę w bieszczady...wracam w niedzielę wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym roku urlop też zaczynałem (niestety zaczynałem) dzień po urodzinach :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziś właśnie wróciłem, było świetnie czasem tylko popadało, zdobyłem kilka szczytów. jeśli będziecie kiedyś w Wetlinie to szczerze polecam odwiedzić zajazd "Pod Połoniną" i skosztować placków po bieszczadzku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spóżnione, życzenia , ale szczere . Drogi lewku !!! samych dobrych dni w roku ,zdrówka, spełnienia marzeń i dużo miłości życzy Magdalena !!! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już roczek przeleciał i znowu masz śWIęTO więc wszystkiego najlepszego:zdrowia,szczęścia,spokojnych uczniów,udanych wakacji i wogóle spełnienia marzeń!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego w dniu Twoich Urodzin DeLarge i spełnienia najskrytszych marzeń :-D :-D :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DeLarge wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dużo zdrowia i niech Ci się spełnią wszystkie najskrytsze marzenia. Iwona.

post-5399-1185967747_thumb.gif

post-5399-1185967805_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi