Skocz do zawartości

Jaka Gofrownica?


ggonia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Posiadam gofrownicę firmy Mpm Product. Korzystam z niej już kilka lat i jestem z niej zadowolona. Decydując się na jej zakup brałam pod uwagę solidne zamknięcie, głębokie formy oraz przystępną cenę. W chwili obecnej jest na rynku kilka gofrownic tej firmy. Jeden model ma również regulację opiekania gofrów. Firma Moulinex również robi ciekawe gofrownice. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów oraz smacznych gofrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z DeLarge-1000W to minimum.Wcześniej miałam taką o mocy 700W i nijak nie mogłam upiec gofrów.Wypróbowałam nie wiem ile przepisów i dopiero jak mąż mi kupił drugą to gofry wychodzą mi piękne-zresztą z przepisu ze Smacznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

miałam gofrownicę o mocy 850w a teraz kupiłam waflownice firmy DEZAL o mocy 1300w i różnica jest ogromna,pomimo że robię z tego samego przepisu-oczywiście z forum. wypróbowałam niemało przepisów na gofry ale najlepszy dla mnie jest ten z kefirem. ważne jest też,aby po upieczeniu gofry jakoś ustawić-sprawdza się np.stojak na pokrywki lub taki do grzanek,bo wtedy tak nie miękną i zostają chrupiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
Gość piotrwoj

Chcę kupić gofrownicę, poradźcie jaką wybrać. Wiem, że dużo zależy od przepisu, ale oczywiście sprzęt też jest ważny.

dziekuje i pozdrawiam

Ach te 700W....i tu jest pies pogrzebany  

Dobra gofrownica powinna mieć MOC  

Ja też wypróbowałem mnóstwo przepisów zanim doszłam do takiego,który jest w/g mnie najlepszy a przy okazji wymieniłam gofrownicę!

Niestety-przy zbyt małej mocy gofry wychodzą gumowate,nie mają szansy się upiec,raczej się gotują  

Miałem gofrownicę 800W i zmieniłam na 1300W-chodzi jak burza!

A gofry po upieczeniu należy postawić oparte o coś a nie na leżąco bo wtedy miękną 

Pozdrawiam wszystkich Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykłą gofrownicę Moulinexa, taką 3 w 1. Myślę, że ma moc 700. Gofry z tego samego przepisu wychodzą różne, czasamu chrupiące czasami nie. Oczywiście moc gofrownucy jest podstawą chrupiących gofrów ale ważne jest też ile ciasta się wlewa. Ja przetestowałam, że jak za mało i ciasto nie wypełnia całej formy to gofry są później takie lekko gumowate. I oczywiście tak jak mówiły poprzedniczki: studzić gofry w pozycji pionowej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam od ponad 10 lat gofrownice 700 W z MP Produkt i gofry wychodza chrupiace.Wszystko zalezy od przepisu i od tego odparowywania na stojaco.

Heh niech zgadnę taka biała (chociaż po takim czasie już straciła pewnie kolorek) podobna do http://www.ceneo.pl/1632055 tylko bardziej kanciasta? Powiem tak do gofrów trzeba mieć dobrą rękę, żona robi właśnie w takim staruszku (de facto nie do zajechania) i zawsze wychodzą chrupiące, jak ja spróbowałem zrobić córce po swojemu- to szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ach te 700W....i tu jest pies pogrzebany

Dobra gofrownica powinna mieć MOC

Ja też wypróbowałem mnóstwo przepisów zanim doszłam do takiego,który jest w/g mnie najlepszy a przy okazji wymieniłam gofrownicę!

Niestety-przy zbyt małej mocy gofry wychodzą gumowate,nie mają szansy się upiec,raczej się gotują

Miałem gofrownicę 800W i zmieniłam na 1300W-chodzi jak burza!

A gofry po upieczeniu należy postawić oparte o coś a nie na leżąco bo wtedy miękną

Pozdrawiam wszystkich Piotr

Witam! proszę mi dokładnie podać nazwę gofrownicy którą pani zakupiła ponieważ, zastanawiam się już 2 tygodnie jaką kupić i nie wiem. Dowiedziałam się że z eldomu 3w1 nie warto bo nie wychodzą a właśnie nad nią myślałam. chciałam kupić gofrownicę 3w1 ale czytając państwa opinie to chyba nie warto. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.