Skocz do zawartości

Pączki + Zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wyczaskać drewnianą łyżką....

Chyba tylko ja nie wiem jak to zrobic.... Proszę o szybką odpowiedź bo zaraz zabieram się do robienia tych pączków

Pozdrawiam Marzanna

Przepraszam MARRA że nie odpisałam ale dopiero teraz włączyłam kompa i smacznego napewno już za

późno ale Justyna dobrze ci powiedziała chodzi o wyrobienie ciasta drewnianą łyżką tak ja to nazywam trzaskając z boku miski o ciasto niewiem czy jasno napisałam :lol: Ale jak kto woli można wyrabiać ręcznie czy jak tam kto chce techniki są dowolne najważniejsze żeby dobrze wyrobić ciasto żeby się napowietrzyło :wink: potem pączki są takie delikatne.MAM NADZIEJĘ ŻE CI SIĘ UDAJĄ TE PĄCZKI POZDRAWIAM ZDAJ RELACJĘ JAK CO :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....ten smak to poezja...

Tak Justynka mnie naprowadziła a reszty się domyśliłam :wink: (lepiej późno niz wcale). Może dlatego, że nigdy nie widziałam przepisu na pączki tak robionego. Ale cieszę się że właśnie ten wypróbowałam. Najpierw zrobiłam jedną porcję i juz po 15 min nic nie zostało. No i potem jeszcze 2 porcje. Wszystkim smakowały, zaniosłam tesciowej i pochwaliła!, Mąż wziął kilka do pracy (tej reakcji jeszcze nie znam) no i w domu właśnie się kończą (jako pamiątka został babel na palcu od łyżki tak się przyłożyłam do trzaskania). Naprawdę super przepis. Dostałaś 6 ode mnie (czemu skala ocen kończy się na 5?).

Pozdrawiam pączkowo

Marzanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłam smażyć , jednego jeszcze ciepłego zjadłam. Wyszły ładne a co najważniejsze dobre. Moje pierwsze samodzielnie zrobione pączki - jestem tak zadowolona ,że mam ochotę wyjść przed dom i wszystkim o tym mówić.Justynko dziękuje za dobry przepis i trzymanie kciuków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko upiekłam wczoraj Twoje pączki i jeszcze dziś są mięciutkie.Rodzince smakują,a to najważniejsze. Dodałam trochę więcej mąki niż jest w przepisie,bo ciasto wyszło mi za rzadkie,ale to pewnie zależy od rodzaju mąki.Bynajmniej na zdrowy chłopski rozum dodałam jeszcze trochę,wyrobiłam i było jak trzeba.Dziękuję jeszcze raz!!!Pozdrowionka i buziaki dla Twoich małych skarbów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.