Skocz do zawartości

Jaki Ekspres Do Kawy?


Justyna.K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak...nawet nie sprawdzałam w necie bo mam gazetkę,dobrze podpowiadasz MARRA,dzięki,ja tak właśnie "chodzę po sklepach",najpierw szukam oferty na necie,większość sklepów ma takie przysyłane na maila,można sobie zamówić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam Twojego posta i postanowiłam kupić sobie tego Zelmera, już jest w drodze do mnie. Powiedz, jaką kawę byś mi poleciła? Ostatnio posmakowała mi Lavazza,ale jeśli jest jeszcze cos lepszego to czemu nie.

Będę wdzięczna za szybką odpowiedź

Pozdrawiam

Witam Pola

Przez mój expres juz trochę kaw się przewinęło,m.in.Arabika ,ostatnio tez spróbowałam polecanej już na forum Lavanzza,ale w większości kupuję na wagę w sklepie tylko z kawą,różnego rodzaju kawki(mielą na miejscu-super świezy zapach)i o różnych smakach.Kupuję po 15 dag zatem mogę częsciej zmieniac smak.Z reguły są to dobre kawy z Mexyku czy brazylijskie-rózne są.Trudno jest mi określić jeden typ kawy która jest najlepsza ,dużo jest dobrych ta Lavanzza tez mi smakuje-spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Anetko, Lavazzę znam, pijam ją od jakiegoś czasu, choć nie z expresu, a po prostu zalewaną. Piję tą złotą, ale jest jeszcze taka w czarnym opakowaniu, expresso. Faktycznie, muszę sama spróbować. One są dość drogie, nawet w Selgrosie. Ale w tej właśnie hurtowni w Szczecinie jest także taki sklep z kawami i herbatami różnego rodzaju. Spróbuję coś wybrać. A powiedz mi jeszcze, czy jesteś z tego expresu zadowolona? Ja czekam właśnie na dostawę, kupiłam na Allegro i myślę, że w poniedziałek już do mnie dotrze. Jaka jest Twoja opinia na temat funkcjonalności, czy robi dobrą cappuccino, no takie tam. Jeśli najdziesz chwilkę, to napisz. Pozdrawiam Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no i teraz już niewiem co mam robić szczerze to mnie właśnie kusił ten zelmerjuż go nie raz oglądałam tylko nie mam jeszcze tyle żeby go kupić i niewiem czekać i sobie dozbierać czy jechać po ten w makro.Bo w sumie taka promocja porównałam to obydwa mają te 15 bar moc zelmer ma trochę większą tylko zastanawia mnie ten bojler bo w tym soeco jest z aluminium a w zelmerze ze stali.Czy to istotne w tych ekspresach????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie każdego stać, żeby wydać na ekspres do kawy 3 tysiące. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, mówi stare polskie przysłowie. Ja sama pracuję na dom i staram się go utrzymać na jakiś poziomie, dlatego wolę wydać pieniądze na potrzebniejsze rzeczy niż Ekspress, a snobką nie jestem, więc nie muszę mieć drogich rzeczy. Poza tym miałam już kiedyś ekspress Zelmera starego typu, teraz miałby jakieś 10 lat i był całkiem przyzwoity, a za cappuccino nie przepadam, wolę expresso z mlekiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli nie automat saeco za 3 tys zł tylko porównywalna cenę ekspresów zelmer i saeco recznych-resztę dopowiedziałaś sama.Jezeli ktoś pyta o poradę to mając jakieś doświadczenia w tej dziedzinie staram sie pomóc.Wybór i tak należy do nabywcy.Kupując krupsa nie zasięgnęłam języka-był to zakup niekontrolowany.Po powrocie do domu szukając przepisów na kawę znalazłam forum o kawie i dopiero z niego dowiedziałam się ze to zły wybór.Nic juz nie mogłam zrobić.Dlatego uważam zarówno ja jak i inni forumowicze z caffeprego że zelmer to może i dokurzacze umie robić ale ekspres ......a jezeli Ty go kupiłaś i jesteś zadowolona to przecież o to chodzi-kawa ma z niego smakować i tyle.Ja umiałam przyznac się do błędnego zakupu i przestrzegam innych-z zyczliwości a nie po to by ciskac komuś w oczy ze jest snobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, w żadnym razie nie chciałam cię urazić. Przykro mi, jeśli tak się stało. Czytałam wszystkie posty w tym temacie i sprawdziłam cenę również tego, który ty kupiłaś. Jeszcze nie wiem, czy dokonałam właściwego wyboru, bo towar do mnie nie dotarł. Kiedyś przed laty miałam Zelmera i byłam z niego zadowolona. Z tego co wiem, używany jest do dzisiaj, bo mój były tak do niego przywykł, że zabrał go z sobą wyprowadzając się :wink:. Robił całkiem dobrą kawę. Niestety mam nieco inne doświadczenia jeśli chodzi o obce firmy. Niedawno kupiłam bardzo drogą kosiarkę do trawy, amerykańską, samobieżną, która już po trzech koszeniach odmówiła posłuszeństwa. Właściwie mam sporo sprzętów Zelmera i jak do tej pory byłam zawsze zadowolona, bo i dostęp do części łatwiejszy i serwis tańszy. Serdecznie przepraszam, jeśli cię uraziłam, uwierz, nie miałam takich intencji i nie kierowałam słowa snob do ciebie bezpośrednio. Rzeczywiście, po przeczytaniu swojego posta przyznaję, jest dość ostry w tonie, ale znam sporo ludzi, którzy muszą mieć same drogie rzeczy i przyznaję, to mnie wkurza. Mam nadzieję, że wybaczysz mi mój nietakt. Pozdrawiam cię serdecznie Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Justynko, a gdzie oglądałaś tego Zelmera i w jakiej cenie? W sklepie firmowym kosztuje ponad 400 zł, ale na Allegro udało mi się kupić za 329 zł, właśnie czekam na dostawę. A ponieważ zawsze mam pecha, więc i tym razem nie było inaczej. Dzisiaj zamiast ekspresu otrzymałam depilator. Na szczęście sprzedawca jest uczciwy i wysłał już ten ekspres po moim mailu :wink: Dam znać jak dostanę i zrobię kawę. Z tego co wiem ,to nie ma znaczenia - stal czy aluminium, różnica jest w wadze urządzenia. A poza tym, na Allegro można kupić na całkiem przyzwoite raty. Pozdrawiam Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.