Skocz do zawartości

Nie Polecamy


basga

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie nie polecam Zelatyny z Lidla-Firmy calej nazwy nie mogę podać bo część opakowania już w smieciach-opakowanie jest koloru niebieskiego zółty napis ZELATYNA owoce i pucharek z bitą śmietana na opakowaniu-początek nazwy firmy-CAS....Takiego smodu po dodaniu wody n igdy nie czułam -koszmar.Jak ona została dopudzczona do spożycia?Zrobiłam próbę też z zimną wodą i równiez smród ale mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 6 miesięcy temu...

moja mama kiedyś kupiła sobie "michałki" na wage w co drugim były małe kawałki drucików:/ Mojemu nazeczonemu jeden wbil sie w podniebienie inny w ząb:/ pojechaliśmy na przeswietlenie zeby sprawdzić czy nic nie ma w brzuchu bo ostre to różne krzywdy może wyzadzic. Naszczęście nic nie było a moj facet oduczył sie podkradac teściowej słodycze:) Inna historia dotyczy piwa... radze na to uważać... jestem z wrocławia i za czasów jak chodziłam do szkoły i piast był tu produkowany ( bo teraz to juz chyba nie) mój nauczyciel opowiadał mi jak tam pracował... Sa takie jakby duze gary z piwem... duze baaa ogromne i po ich krawedziach zdazyło sie ze chodziły szczury... jak jakis wpadł to nikomu nie chciało sie go wyciągnąć a wylewać tyle piwa browarowi sie nie opłacało i to piwo razem z tymi szczurami było rozlewane po butelkach:/ Nie raz moi znajomi trafili na coś nie zidentyfikowanego w piwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jej nie strasz, piwo przestać pić ? To byloby straszne :?: Ja z kolei kupilam ostanio BUDYN SOJOWY o smaku czekoladowym. Byl piekielnie drogi, cos ok 3 zł i nie dalo sie go jesc. Pomimo dlugiego gotowania czuc bylo proszek, wyraźnie sie to oddzielalo od wody, no katastrofa, fujj. post-7676-1193341962_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziewczyny... ja kupiłam ostatnio pasztet z Sokołowa (niepamiętam nazwy chyba Dziadunia czy jakoś tak...) i wiecie co w nim znalazłam?! ŚWIŃSKI WŁOS!! Myślałam, że zwymiotuję... Pasztet poszedł dla psów. NIE POLECAM!!! Firma co?! Sokołów... phi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az mnie ciarki przechodza po plecach i mam gesia skorke...Mama mi ostatnio mowila, ze ciotka wyczytala w gazecie o sloiczkach dla niemowlat GERBERA.Kobieta dawala malemu szkrabowi a tam szklo!!!!!!!!!!A moj maluszek wlasnie takie lubi i co zrobic?! Chcialam zrobic sama jej zupke ale trzeba ja czyms zagescic szukalam u nas w REALU kaszki kukurydzianej nie bylo,moze ktos wie gdzie ja mozna kupic?Mala ma 8 m-cy.Jak byl Geant ,to byl wiekszy wybor,a jak REAL przejal Geanta ,to zrobila sie kicha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.