Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.... a wszystko było zrobione zgodnie z przepisem? Taka sałatka musi się też przegryźć - pobyć w lodówce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie... Ja te śledziki robiłam już chyba 3-4 razy.Za każdym razem wszystkim bardzo smakowały.Tym razem robiłam je kilka dni wcześniej i stały w lodówce zamknięte w pojemniku od czwartku do niedzieli. W ten czwartek też będę je robiła,bo mój Tato zażyczył je sobie na swoje 75-te urodziny w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej nie mialam kiedy napisac salatka wyszla super sypnelam jeszcze garscia rodzynek ... tylko nie mam az tyle milosnikow sledzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To fajnie, że smakowała :grin: Właśnie, żeby sałatka smakowała trzeba lubić dane składniki, np. jeśli ktoś nie lubi brokuła to sałatki z brokułem nawet nie skosztuje (mam taki przypadek w rodzinie :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

uwielbiam śledzie :grin:)) ale przyznam, że sałatki z nich nigdy nie robiłam. dzięki pozytywnym komentarzom nie zawaham się spróbować :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam i zachęcam do wypróbowania tej sałatki, miłośniczkom śledzi na pewno zasmakuje, serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i na mnie przyszedł czas,żeby wypróbować tę sałatkę...filety się moczą i wieczorkiem zrobię...na jutrzejszą kolację chyba już będą dobrze przegryzione :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robilam salse juz dwa razy przepis poszedl tak wszystkim smakowała, a moj syn to nie moze jej sie najeśc tak mu smakuje( kucharz hi, hi)Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja salsa czeka do wieczora,ale posmakowałam troszkę i dla mnie i męża bomba...na pewno będzie częściej u nas gościła...dziękuję za przepis i ode mnie 5 :)

post-2690-054169200 1304163424_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi