Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

1/2 kg matiasów 4 - 5 ogórków konserwowych 2 cebule 1 pęczek pietruszki Sos: 1 słoiczek ketchupu 1/2 szklanki oleju 2- ząbki czosnku 1 łyżka musztardy matiasy, ogórki i cebulę kroimy w drobna kostkę, pietruszkę siekamy i przekładamy do jednej miseczki. Sos: wszystkie składniki mieszamy ze sobą (czosnek przeciskamy przez praskę). Sosem polewamy matiasy ogorki cebulę i pietruszkę i dokładnie mieszamy. U mnie te śledzie robią furore :razz: Smacznego!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Novijko!!! Przy okazji chciałam Cię bardzo serdecznie przywitać. Sałatka na pewno jest pyszna. Jakiego używasz ketchupu- pikantnego czy łagodnego? Pozdrawiam. Renata :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja uzywam pikantnego poniewaz uwielbiam wszystko co pikantne :razz:, ale mozna rowniez uzyc lagodnego - zalezy co kto lubi :razz:...dziekuje za przywitanie na forum :razz:...fajnie tutaj :)...Pozdrawiam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :)

Salsa pyszna i chrupiąca (dzięki ogóreczkom i cebuli), a przepis prosty, łatwy i szybki do przygotowania. Gorąco polecam na sylwestrowy stół :(

post-8-001549100 1293536582_thumb.jpg post-8-067754700 1293536662_thumb.jpg

Dziękuję za przepis i pozdrawiam autorkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Salsa śledziowa przepyszna. Zrobiłam na urodziny córki i przepis już poszedł w świat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się, że Wam ta sałatka smakowała, u nas też szybko zniknęła ze stołu. Jej wygląd możne nie jest zachęcający, ale jest smaczna. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przekonałyście mnie do tej salsy :) zamierzam ja zrobic na swieta ;p zastanawiam się tylko nad czerwona cebulka :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:grin: Myślę, że śmiało może być - sałatka wyjdzie kolorowa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:oops:

Myślę, że śmiało może być - sałatka wyjdzie kolorowa :)

Dorotko a na tym twoim zdjeciu to ta salatka wyglada nawet bardzo kolorowa :grin: ja to tam widze fasolke czerwona i kukurydze ????????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorotko a na tym twoim zdjeciu to ta salatka wyglada nawet bardzo kolorowa :) ja to tam widze fasolke czerwona i kukurydze ????????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję :grin: ale ja ją robiłam zgodnie z przepisem i nic innego tam nie dodawałam (upewniłam się teraz oglądając zdjęcia) ona tak po prostu wygląda, te składniki jak są razem połączone to może się tak upodobniają do innych :oops: :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba tak patrze na te twoje zdjecie i az zglodnialam :) A glodny czlowiek widzi wsyztsko ;p reke bym se dala uciac ze tam jest fasolka i kukurydza :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi