Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
aga0113

Krem Do Ciasta Pysiowo-budyniowy

Rekomendowane odpowiedzi

Krem do ciasta PYSIOW-BUDYNIOWY Budyń DELECTY na 3/4 litra waniliowy lub śmietankowy ugotować zgodnie z przepisem na opakowaniu używając zamiast mleka soku PYSIO. Lekko ostudzonym smarowac ciasta. Smaków jest duzo więc można zrobić dużo kolorowych kremów. Ja użyłam tego kremu na Pysiu zielonym i zrobilam leniwą kremówkę. Na blaszce ułożyłam herbatniki na to lekko ostudzony krem zielony i na to znowu herbatniki. PYCHOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepis mam od kuzynki przeklada nim biszkopty uzywając kilka kolorów kremów. Ile forumowiczów tyle można zrobić słodkości z tego . :cry: :razz: :razz: :razz: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam na Wasze opinie, może ktoś sie odważy, bo to dla mnie bardzo dziwny sposób, ale nie twierdze, ze nie jest smaczny...Dajcie znać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma sie co bać :cry: . Eksperyment zaczełam z siostrą na krakresach tak na wszelki wypadek. Potem jak zaczełyśmy próbować zjadłyśmy prawie caly. Ciasteczko było takie winne a użyłam soku zielonego.

Teraz mam zamiar spróbować na biszopcie.

To jest placek Kubuś co pisała iwona30 nie trafiłam na niego wcześniej. Szukałam czegoś pod nazwą Pysio .

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...42&hl=kubus

Pisałam o Pysiu bo jest gęściejszy jak Kubuś i lepszy przez to budyń. Pozdrawiam gorąco! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZA radą Iny zamieszczam zdjęcia tortu który wykonałam i przełozyłam PYSIOWYM KREMEM. Może kogoś skusi :) ;) :razz:

post-5887-1185489808_thumb.jpg

post-5887-1185489842_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się zainteresowałam bo ten krem dwukolorowy tak pięknie wygląda i napewno jest smaczny. Koniecznie trzeba wypróbować. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krem gotowany na soku Pysio jest naprawdę dobry.Placek kubuś już wypróbowałam i bardzo nam smakował.Koleżanka po spróbowaniu od razu chciała odemnie przepis.Zyczę udanego eksperymentowania z kolorami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agatko krem jest bardzo smaczny i orzeźwiajacy, dziękuję za przepis i wystawiam ocenę 5. Gotując budyń nie dodawałam cukru. Pozdrawiam

post-2336-1185797490_thumb.jpg

post-2336-1185797515_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Halinko bardzo :-D :-D :-D ale to bardzo dziekuje za 5 i za to że odwazyłas sie wypróbować krem. :D Ciasto Twoje jest kolorowe i samo chce się jesć. Nigdy nie robiłam polewy czekoladowej bo chyba taką zrobiłas zawsze na góre daję krem lub owoce zalane galaretką. Jeszcze raz bardzo dziekuje i bardzo się cieszę. UŚCISKI Agata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kataszyna

a gdyby tak ten pysiowy krem jeszcze zmiksować z miękkim masłem?? ciekawa jestem, czy byłby lepszy. bo przecież prawie wszystkie kremy wykonywane z budyniu miksuje się potem z masłem...hmm..zobaczę co z tego wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi