Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
zuziorek

Wakacje, Gdzie Byliście, Gdzie Będziecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście fajnie jest pooglądać te letnie fotografie, z tą piękną słoneczną pogodą - też tęsknie za tym wakacyjnym słoneczkiem :smile: Ooo... to już niedługo :) Serdecznie gratuluję, spokojnej ciąży życzę i szczęśliwego rozwiązania :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co, nikt się nie chwali wakacyjnymi podbojami?? :grin: To może ja zacznę ;-) Najpierw odbyliśmy na początku czerwca podróż poślubną. Byliśmy tu:

Dołączona grafika

Ten piękny półwysep należy do Chorwacji i nazywa się Peljesac. My spędziliśmy cudowne dni w słonecznym, urokliwym miasteczku Trpanj:

Dołączona grafika

Zdjęcia nie są moje, tylko z netu, ale po prawej widać taki duży budynek - to nasz hotel, z resztą jedyny hotel w tej malutkiej miejscowości :smile:)

Było cudnie, pozwiedzaliśmy sporo okolicznych miast i wysp i to z pewnością były niezapomniane wakacje!

Tyle, że miały miejsce na początku czerwca, więc trochę dawno i po cichu marzyłam o jeszcze jakimś wypoczynku...

Wczoraj miałam urodziny i mój udowny mąż mówi, że ma dla mnie niespodziankę. Jedziemy do Hiszpanii, na moje wymarzone wybrzeże Costa Blanca!! :smile:))) Co prawda tylko na tydzień i we wrześniu, ale jednak :smile:) Nie jestem w stanie myśleć o niczym innym :smile: To będą wakacje last minute, jeszcze nie wiemy więc, w jakiej miejscowości iw  jakim hotelu wylądujemy, ale jestem pewna, że będzie super i nie mogę się doczekać :grin:

W międzyczasie, aby osłodzić sobie czas do wyjazdu, wybieramy się w nasze piękne, polskie góry. W zeszłym roku byliśmy w Beskidzie Żywieckim, więc w tym roku pora odwiedzić dawno nie widziane Tatry :smile: Mam nadzieję, że pogoda się do weekendu poprawi, bo coś się dziś zepsuła.

A Wy? Gdzie byliście? Gdzie się wybieracie? O czym marzycie? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My od pewnego czasu jeździmy do Koniakowa,gdzie z dala od centrum mamy do dyspozycji domek z ogrodem.

Stamtąd robimy wypady w góry ;niestety,ja od pewnego czasu biorę tabletki,po których szybko się męczę i nie są to długie wyprawy.

W tym roku odwiedziliśmy też Jaworzynkę i słynny trójstyk granic Polski,Czech,Słowacji

Dołączona grafika

To jest prawdziwy tróstyk,oprócz tego są symboliczne trzy obeliski.

Jeden dzień spędziliśmy w czeskim Jablunkovie,gdzie trzeba było "zaliczyć" knedliki 

Dołączona grafika

Blisko też do Wisły,gdzie udało mi się trafić  znanego jej mieszkańca  ;-)

Kto zgadnie obok kogo stoi moja Ala?  ;-)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adam Małysz? ;) tylko tak na 100% nie jestem pewna... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest, jest  :biggrin:

Tak nie byłam pewna, ale podpowiedź Wisła była ;-) Na pierwszy rzut oka myślałam, że to Jerzy Dudek, i jeszcze kogoś mi przypomina, ale nie wiem kogo... też jakiegoś sportowca, ale nie umiem sobie przypomnieć...  :blush:

Córcia będzie miała piękną pamiątkę, piękne wspomnienia :smile:

Wyjazd udany, piękne widoki, zdjęcia, jedzenie (mniam) - jest co wspominać :grin:

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale fajna pamiatka !!!!

HHhmmm , ja bym chyba nie poznała :), wygląda poważniej .

Ja byłam dzisiaj  w Górce Klasztornej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi