Skocz do zawartości

Wakacje, Gdzie Byliście, Gdzie Będziecie?


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś byliśmy w Wieliczce,połaziliśmy po ryneczku,do kopalni nie zjeżdżaliśmy bo taki tłum ludzi,głównie cudzoziemców tam czekał,no i jeszcze tyle kasy trzeba wydać by zobaczyć kopalnię od dołu! Wieliczka urzekła mnie spokojem,ciszą,bardzo ładne mają latarnie :) ,takie z wiszącymi pelargoniami,klombiki przy rynku super-specjalnie zrobiłam zdjęcie by Wam pokazać! Kosze na śmieci też stoją gęściej niż w Krakowie. Oto kilka foteczek ze spaceru a to bryły soli,które sobie kupiłam,nie uwierzycie-po 1 zł-normalnie szok!Jak się nawdycham takiego solnego powietrza to od razu będę zdrowa! :-) Zaskoczył mnie ten widoczek z radzieckim autem! :-) ;-) :-) CDN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Baśka, a na kawę wpaśćć to nie mogłaś? szkoda, że się nie spotkałyśmy. Ten weekend spędziliśmy w domu, bo pogoda cudna była i niech tak będzie. Fajnie, ze wstawiłaś fotki mojego (dopiero od 3 lat) miasteczka. pozdrawiam serdecznie, pa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was po dłuższej przerwie Już miesiąc jak wróciliśmy z Chorwacji, nie mam dziś dużo czasu,żeby opowiedzieć, ale przyrzekam, że w ciągu kilku dni poprawię się. Dziś kilka fotek,a zrobiliśmy ponad 1130 i 11 płyt filmów,więc jest co oglądać. Ten kraj, to bajka Ania

post-4838-1191497852_thumb.jpg

post-4838-1191497895_thumb.jpg

post-4838-1191497938_thumb.jpg

post-4838-1191497981_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy pełne 2 tygodnie z noclegiem po trasie w Karlovacu, tuż przy Plitvickich jeziorach.Jestto najpiekniejszy na świecie park krajobrazowy, patronat nad nim ma już jakiś czas UNESCO. Łaziliśmy tam cały dzień,a i tak byłoby jeszcze co oglądać.Piękne widoki, wodospady, kolor wody w jeziorach.Zdjęcie tego nie pokaże.Powiem wam,że tylko elfów tam brakuje i możnaby kręcić bajki. Za chwilę będzie jeździć do Chorwacji jeszcze więcej Polaków, u nas morze zimne,pogoda byle jaka, a tam...jest patelnia cały czas.Woda w Adriatyku miała 27 stopni.Jak będziecie mieli okazję , to polecam.Mamy sprawdzoną trasę , spokojną trasę samochodową,ale zachaczcie o Plitwickie Jeziora.Spójrzcie na zdjęciach, przy samych brzegach są wąziutkie ścieżki, tamtędy się chodzi, może zobaczycie maleńkie postacie. Ja napewno nie skuszę się już na nasze morze, ceny takie same,albo i taniej.Trzeba tylko dojechać, ale to też sama przyjemność.Mój Maksik, który jadąc miał 14 miesięcy był bardzo radosnyi wesoły podczas podróży a jechaliśmy 23 godz., więc co to dla nas, skoro dziecko przejechało taką trasę bez problemu. Dziś Plitwice, jutro wkleję coś innego. PS. Justynko, miałam okazję być w Gołębiewskim w Mikołajkach.No robi wrażenie , nie powiem.Dostałam wyjazd 10 dniowy jako nagrodę z pracy,ale do Mrągowa do hotelu Mrągowia.Standart super, chyba tak jak w Gołębiewskim, jedzonko miodzio.A do Mikołajek zabrałam swoje córki ,żeby zobaczyły i tamten hotel no i sama byłam ciekawa. Pozdrawiam Ciepło Ania

post-4838-1191531368_thumb.jpg

post-4838-1191531394_thumb.jpg

post-4838-1191531447_thumb.jpg

post-4838-1191531467_thumb.jpg

post-4838-1191531502_thumb.jpg

post-4838-1191531545_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po urlopie. Wróciliśmy w czwartek, ale wcześniej nie mogłem się odezwać, bo jak chcę cokolwiek napisać na smacznym z domu to mi się strony wieszają. Korzystam więc z tego, że w pracy komp mi działa bez zarzutu. Mam tu dziś pourlopowe zamieszanie, więc będę pisał w kawałkach z doskoku. Poza tym przygotowuję stronkę wspomnieniową, więc tutaj tylko mały wycinek tego co było. Mieszkaliśmy w małej wiosce o nazwie Kokino Nero co na polski tłumaczy się jako Czerwona Woda. Nazwa bierze się z wypływającego tutaj źródełka szczawy żelazistej. Ponieważ woda posiada dużą zawartość żelaza zabarwia wszystko co napotka na rdzawy kolor. Strumyk ciągnie się wzdłuż całej wioski min. obok kościoła. post-5244-1191843771_thumb.jpg post-5244-1191843778_thumb.jpg post-5244-1191843785_thumb.jpg post-5244-1191843791_thumb.jpg post-5244-1191843797_thumb.jpg post-5244-1191843803_thumb.jpg cdn..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odgrzebuję temat, bo wprawdzie przede mną jeszcze kilka dni wakacji zimowych. ale juz okropnie tęsknię do lata i wakacji. Jak miło poogladać takie letnie klimaty z Waszych zdjęć. A co do mojego tegoricznego wyjazdu, to w tym roku jedynie gdzie sie wybieram to porodówka :) Tearmin wakcyjny lipiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.