Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dalovay

Co Dokladnie Teraz Robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

daovay,bardzo ci współczuje a co złapalaś,moja mała(ha,ha ma 15 lat)przynisła ze szkoły wirusa,wszyscy w domu są chorzy,jeżeli masz grypą to musisz koniecznie się wleżeć,no i przy okazji wypoczniesz,wracaj do zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elzuniapost-4993-1197121018_thumb.gif Zarazilam sie od dzieciecia i antybiotykiem sie skonczylo .Zeby tego malo to jeszcze zpm lecze. Zaraz mi glowa sie roztrzaska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja akurat mam chwilkę wolną ,dopiero co odjechali gości ...byli prawie od rana...hi,hi.Zmyłam po nich podłogi w kuchni i korytarzu ,teraz chwilkę może poczytam i idę oprzątać mopje zwierzątka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myję okna... oby mnie nie przewiało :-( bo będzie kicha. Zdałam egzaminy i jest bardzo fajnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja po prawie 2 dniowej przerwie od kompa/znowu mój pan coś przeinstalowywał bo mu się filmy nie mieszczą/,nadrabiam zaległości w czytaniu postów,bo wreszcie skończyłam ten komplecik na drutach,w międzyczasie robiąc włochatą czapkę dla córki. :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basiu, ja przegladałam posty i nie wiem gdzie trafiłam na Twoją wiadomosć o e bookach? Czy to sa "komputerowe książki"? Głupie pytanie, zaraz sprawdzę na googlu. Już trochę poczytałam, czy wystarczy program adobe, czy muszą być inne?Czy ściąga sie program i książki za darmo? Jakie masz tytuły? :-( (nie doczytałam wszystkiego) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aguś-słonko moje-to nie ja ! :smile: O ile dobrze kojarzę to daovay chyba je zbiera :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basiu, tak mi szybko mignęło przed oczami i skojarzyłam sobie,że to Twój post. Już piszę pw do daovay. A ja zaraz zmykam do łóżka, bo ostatnio do póżna siedzę na tym internecie...pa pa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzę sobie i nadrabiam zaległości w necie...odczytuję wiadomości i przeglądam smacznego :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skończyłam dwa szyjogrzeje i z lampką winka będę oglądać Na dobre i na złe,robiąc przy okazji mitenki dla córci :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zjedliśmy obiad. Wcześniej byliśmy na przejażdżce w Kretowinach a później w lesie. Łukasz dał mi pojeździć autem... hehe dopiero się uczyłam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:P Witam was serdecznie,właśnie mija niedziela,miałam sporo gości na obiedzie lubię gdy wszyścy się spotykają,moja córka uwielbia czytać,to ja mogę spokojnie po buszować w internecie.Martwi mnie ,ze nie czuje ruchów dziecka,to już 19 tydzień.Proszę napiszcie jak było uwas :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klamerko , a znasz blog jednej pani , o maslach staroswieckich i cycku zaplatanym w ramiaczko ???

Daovay... Nie znam niestety. Jeśli możesz to podrzuć adres w dziale "ciekawe linki"!

A jak tam decyzja o kotku? Namyśliliście się już? :P

A tak poza tym to teraz piję poranną herbatkę. Po porannych porządkach dopiero teraz zasiadłam na chwilkę odsapnąć :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi