Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dalovay

Co Dokladnie Teraz Robicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Basiu jak już pisałam masz piękną choinkę...ja też jeszcze nie ubrałam choinki :P Zjedliśmy z mężem obiad i teraz on ogląda tv przy herbatce,a ja popijając kawkę drugą przeglądam smacznego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzę i popijam kawę...nie mogę się rozruszać,ale dzisiaj niedziela to trochę się polenię przy komputerze :P :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz czekam,aż mąż wróci z pracy...pomyłam dzisiaj wszystkie okna w mieszkaniu,wyprałam firanki i czekam,żeby mąż je powiesił jak wróci,bo ja nie znoszę tego robić,a jemu to nie przeszkadza :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wszystkich,ja jak zwykle gotuje obiad,ale wpadam tu co chwile,u mnie święta to juz tuż tuż,jeszcze kupie rybki,jakiś drub i mogę świetować,mam nadzieje że na świeta pogoda będzie dużo lepsza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno dojechałam do pracy. Zrobiłąm sobie zielona herbatkę i na "rozruch" włączyłam net. Poprzeglądam i musze sie zabrac do pracy a jest co robić .......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja dziś nie gotuje obiadu ,chociaż rano głowiłam się co ugotuje,zrobiłam pranie,no i miałam gości do tej pory,rodzinka bedzie musiala się zadowolic tym co jest w lodówce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzę sobie i odpoczywam,ale zaraz idę wziąć prysznic i leżąc w łóżeczku popatrzę na jakiś film i lulu,bo jutro znowu dużo pracy mnie czeka,ale już coraz bliżej końca jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstałam o 5 rano,zrobiłam troche porządk w kuchni, śniedanie dla męża i córki,no i zachcialo mi się kopytek ,właśnie się gotują a ja mam chwilkę czasu by coś napisać.Dzis na obiad będą gołąbki,,no i mam zamiar jechać do miasta,musze wreszcie odwiedzic fryzjera,bo dawno nie byłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piję kawkę i zabieram się za robotę...nastawiam pranie już ostatnie przed świętami i ubierzemy choinkę w końcu z mężem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wietrzę pościel na mrozie, gotuję ziemniaki na kluski śląskie i pokój "zapinam na ostatni guzik"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też nastawiłam pranie i zaczynam pakowanie na niedzielny wyjazd do rodziców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też już dom wysprzątany (ale mam lenia dziś strasznego); Dziś jak Roksana wróci z przedszkola to ustroimy choinkę .

Aż się boję bo Martynka to jest straszny łobuz nie wiem czy choinka a raczej bombki dotrwają do Świąt. :P

Wszystkim smaczniakom życzę zdrowych spokojnych wesołych Świąt Bożego Narodzenia

co do życzeń Noworocznych to będą po Świętach.

Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to czekam juz świąt od dawna,dziś barzo żle się czuje,mam jakieś dziwne skurcze,z tylu pleców,boje się o dziecko,a najbardziej że ja strace.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi