Skocz do zawartości

Co Dokladnie Teraz Robicie?


Dalovay

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie kończę słuchać Trójki (bo zaraz zacznie swój program "Balonik", a u niego jeszcze ta Dobroniowa z ADHD więc dla mnie to za dużo nieszczęść jak na jedną audycję :P)

Teraz przerzucę się na jakąś sympatyczną, poranną muzyczkę, która wprowadzi mnie w miły nastrój, np. coś takiego:

Zbigniew Wodecki i Przyjaciele "Tak bardzo wierzę w nas"

Ewa Bem "Moje serce to jest muzyk"

Kayah "Get down on it"

Kayah "Jeszcze ta noc"

I właśnie w takim lekko energetyzującym rytmie idę pod prysznic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry!

Pracam.

Nikt nie ma e-bookow???post-4993-1196330412_thumb.gif

Jesli ktos chetny to moge udostepnic swoj skromny zbior.

Salatki mi sie chce :P

P/S Klamerko , a wiesz ze Harris napisala kontynuacje Czekolady pt."Rubinowe czolenka" .Czytalas ? , Ja jeszcze niestety nie mialam okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie,mam nadzieje że spotkam kogoś,do tej pory nic z tego nie wychodzi,siedze przy kompie,popijam malinową herbatkę,miałam pracowity dzień prałam,gotowałam,robiłam,porządki w szafach,a jeszcze mam zamiar upiec ciasto,cierpie na bezsenność to zrobie póżniej,będzie na jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulek-koniecznie napisz jak smakuje domowy chlebuś i jak maszyna się spisuje! A ja zajadam się chałwą i czytam nowe posty ale poza gierkami to niestety,wiele to się nie dzieje! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulek-koniecznie napisz jak smakuje domowy chlebuś i jak maszyna się spisuje! A ja zajadam się chałwą i czytam nowe posty ale poza gierkami to niestety,wiele to się nie dzieje! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mówie wam REWELACJA!!

Wrzuciłam wszystkie składniki do maszyny- najpierw płynne, póżniej suche a na końcu drożdże suszone (te takie w saszetkach). Ustawiłam sobie program na taki zwykły pszenny chleb, jasno wypieczony o masie 700 g. Czas pieczenia 2:53. Maszyna chodzi cicho... także jak na noc nastawię chlebek to mnie nie obudzi... :P Sama wszystko elegancko wyrobiła (parę razy porządnie mieszała) i upiekła.

Gdy tylko usłyszałam sygnał, że pieczenie się zakończyło natychmiast pobiegłam do kuchni i wyjełam ten chlebek z formy ;-) No i co... no i bajer!! Chlebek puszysty, ma chrupiącą lekko rumianą skórkę!! Miodzio normalnie!

Hehe od dzisiaj nie będę kupowała pieczywa- bo po co... :)

Powiem wam jeszcze, że tą maszynę kupiłam z Tesco za 99,99 zł :P co to za pieniądze za taki sprzęt... moim zdaniem rzadne! ;-)

Instrukcja jest po polsku, ma w sobie przepisy na różne rodzaje chlebków. Sama maszyna ma wszystkie opisy guzików po polsku także- jestem bardzo zadowolona!! :D

Ale się nagadałam Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Kasiu! I smacznego zajadania się tym chlebkiem! :P Daovay- tak, wiem, że napisała, dzięki :) Szukając co nieco o tej autorce napotkałam na forum, gdzie ktoś pisał o tej książce. Słyszałaś może, że podobno jest rozczarowująca? Z tego co czytałam opinie, to podobno nie oddaje już tak ducha, smaku, klimatu "Czekolady". Ale najlepiej samej przeczytać i się przekonać :D Pozdrawiam gorąco! A wracając do tematu, to niedawno wróciliśmy od weta, jesteśmy już po kolacji i teraz to już tylko zerknę co nie co co w necie piszczy :P i śmigam do gazetek (bo i Kuchnia już nowa, i Samo Zdrowie, i Press od dawna leży jeszcze nie do końca przeczytany...a i Wyborcze też tylko z "grubsza" przewertowane więc mam co robić ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.