Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Katarzyna

Tłusty Czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

Izunia twierdzisz że pączek jest zeszłoroczny, ja nie czekałam z łakomstwa do przyszłego czwartku tylko dzisiaj skorzystałam i zdziwiona jestem bo pączek był bardzo świeży. Szkoda że tylko jeden kęs miałam użyczony, więcej bym skonsumowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda Ineczko,że pyszny,ślinka mi cieknie...szkoda,że to dopiero za tydzień :mrgreen: :oops: Dzięki za kęska :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

piękny,smaczny pączuś :oops: ...i raczej nie zeszłoroczny,bo mięciutki i pyszny :-( pozdrawiam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Izunia twierdzisz że pączek jest zeszłoroczny, ja nie czekałam z łakomstwa do przyszłego czwartku tylko dzisiaj skorzystałam i zdziwiona jestem bo pączek był bardzo świeży. Szkoda że tylko jeden kęs miałam użyczony, więcej bym skonsumowała.

Zartowalam :mrgreen: Mialam na mysli poprostu to,ze juz 3 rok z rzedu wszyscy przesylaja sobie tego paczka z tej stronki.A paczek wirtualny wiec napewno swiezy, mniam :oops:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od razu wiedziałam że on jest z ubiegłego roku jak napisałaś, a teraz dowiaduję się od Ciebie że jest jeszcze starszy. Nie mamy się czego obawiać, podobno czym starsze pieczywo to zdrowsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ubiegłym roku też jadłam takiego pączka > i tak sobie pomyślałam że może ktoś takie pączka jeszcze nie jadł :mrgreen: to może w tym roku wysłać komuś :oops:

Wiem że jedzeniem się nie rzuca > ale wirtualnie może ktoś będzie chciał trafić w kogoś :-( http://www.paczek.dkn.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi