Skocz do zawartości

Przyjęcie Dla Dzieci


Gość Dagma

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

No właśnie z takimi imprezami jest zawsze problem. Najlepiej zrobić coś, co dzieci bardzo lubią. Na pewno posmakuje im pizza lub spaghetti, można tez zrobić małe, panierowane kotleciki drobiowe. Oczywiście musi się pojawić coś na słodko, jakieś lody, galaretka, można tez zrobić sałatkę owocową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwo zrobic przyjęcie dla dzieci, ale jak juz napisała poprzedniczka możesz zrobić pizzę. Ten przepis jest suuuuper i zawsze się udaje:

http://www.smaczny.pl/forum/Pizza-t152.html

Makaron też jest dobry bo lubią go wszystkie dzieci

Albo bułeczki z parówką, tez pyszne:

http://www.smaczny.pl/forum/Bulki-Z-Parowka-t6632.html

Szaszłyki owocowe, polane czekoladą ( mandarynka, banan, winogronko, kiwi itp. nabić na patyczki od szaszłyków i polać roztopiona czekoladą, dla ułatwienia może być taka gotowa do podgrzania w mikrofali

Mufinki szybkie i smaczne:

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...&hl=mufinki

Możesz też dzieciom zaproponować cos w rodzaju fast-food. Kupujesz tortille, robisz malutkie kotleciki drobiowe panierowane, podajesz na stół razem z różnymi warzywkami, czy sałatkami, do tego ketchup i jakiś sos czosnkowy i dzieci same sobie zrobią twistera takiego jak lubią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też proponuje bułki z parówką - to jak hot -dog ,dzieci bardzo lubią również pizza ślimak ,można wcześniej przygotować i podgrzać http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=6636&hl=

a na deser ciasto czekoladowe z lodami ,

a jak są dzieci większe można przygotować placki na pizze i dodatki i niech każde dziecko zrobi samo pizze taką jaką lubi ( ja raz tak zrobiłam ,zajęło to dzieci zabawą i były zadowolone)

proponuje urodziny z tematem ,

ja miałam hawaje -party i pirat-party

Na Hawaje wybudowaliśmy ala -barek z drinkami egzotycznymi i była pizza z ananasem i lody z owocami , rysowanie palm i zabawa z kijem (przechodzenie pod kijem) zrobiłam naszyjniki z kwiatów(bibułka) i każde z dzieci dostało taki naszyjnik , a i w zaproszeniach na urodziny napisałam żeby dzieci przyszły w ubraniach w kwiaty bo się wybierają na egzotyczną wyspę . nawet hamak powiesiłam ,dzieci miały fajną zabawę - dzieci potem mówiły że to najlepsza zabawa na jakiej byli :D

A pirackie -party , kupiłam plakaty z piratami i nakleiłam na ścianie . przytargałam starą skrzynie i w niej wsadziłam skarb . zrobiłam im małe podchody ,że musieli odpowiadać na pytania i robić różne rzeczy . A do jedzenia dostali pizze ślimak i napoje w plastikowych butelkach tylko opisałam je że niby to" Rum"

a za przebranie zrobiłam takie kółka na jedno oko i ze starego materiału pocięłam chusty na głowę i każdy dostał takie przebranie , syn jeszcze miał trochę szabli w swoich zabawkach więc zabawa była fajna .

zawszę się sprawdza na takich imprezach ciasto czekoladowe i lody i oczywiście musi być pizza

post-9951-1264176901_thumb.jpg

post-9951-1264177078_thumb.jpg

post-9951-1264177277_thumb.jpg

to są zdjęcia z imprez

pozdrawiam i życzę udanej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.