Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
sylwuśka

Jestem Szczesliwa I Chcem Sie Podzielic Z Wami Swoim Szczesciem :)

Rekomendowane odpowiedzi

Otóz niedlugo juz nasz rodzinka powiekszy sie o jedna malutka istotke :) Termin porodu mam na styczen. I jak juz jest mi wiadomo bede miec Synka :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie się zastanawiam czy wypada podziękować, ale na wszelki wypadek nie będe zapeszać i powiem nieDziękuje :) Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Sylwia - serdecznie Wam gratuluję, zdrowej i spokojnej ciąży życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Sylwuśka :) A czy możesz zdradzić jakie imię przygotowane dla syneczka ? :)

Dołączona grafika

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej co do imienia trwajá nadal spory :) Od poczatku jednoglosnie mial byc Oliwerek, lecz okazalo sie, ze zona mojego brata ma wczesniejszy termin i nazywaja synka Oliwer ;/ Mi osobiscie podoba sie Kacperek. A moj 6letni bratanek strasznie nalega, ze chcial by miec braciszka o imieniu Michas lub Wojtus. Maz mój zaczyna przekonywac sie do Kacperka :) i chyba tak zostanie, choc nie ukrywam, ze podobaja nam sie imiona takie jak: Kajetan - Kajtus :) Ksawery :) A wy co sadzicie o tych imionach ? A moze znacie jakies ladne imiona dla chlopczyków :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W błogosławionym stanie życzę zdrowia dla przyszłej mamy i szczęśliwego rozwiązania. Sylwia gratuluję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sylwia, ja również gratuluję i życzę wszystkiego dobrego!!! A ja chciałam pwiedzieć, że jestem szczęśliwa ponieważ zostałam przyjęta na studia doktoranckie do Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.. i jest to niewątpliwie mój największy życiowy sukces do tej pory :))) Już nie mogę się doczekać zajęć! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaliope chcialam powiedziec, ze Ja równiez Ci gratuluje :) Byle na tym forum wiécej Szczesliwych osób - takich jak my :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi