Skocz do zawartości

Prezenty


monilek26

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostaje chyba same 'typowe' prezenty, bo raczej (przynajmniej) teraz nie przypominam sobie żeby jakiś prezent zrobił na mnie największe wrażenie. Ogólnie mogę powiedzieć, że bardzo lubię dostawać prezenty, szczególnie bez powodu i to od męża (może to przeczyta :-) ), lubię niespodzianki, i uwielbiam prezenty choinkowe – ale to chyba tak jak każdy

Dołączona grafika

Najbardziej lubię dostawać 'przydatne prezenty' np. coś do kuchni - ciekawe półmiski, coś do ubrania – ale tylko od mojej siostry, bo ona wie co ja lubię, w jakim kolorze itd., coś do domu, np. ostatnio dostałam od mojej mamy piękne firanki ... :D

Moimi nietypowymi podarunkami, którymi obdarowuje bliskich są … różne słodkości, a ostatnio również alkohole, które sama wykonuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chłopaki i dziewczyny widze że w tym roku Mikołaj będzie miał mało pracy , bo nikt nie pisze co by chciał dostać na mikołaja albo na gwiazdke , a skąd ma mikołaj wiedzieć przecież nie jest wszędobylskim , a internet ma i sobie poczyta - moi drodzy ten temat na innych forach kipi w postach , a tu cicho. :roll: :oops: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to skromność - nikt nie śmie prosić Mikołaja o nic konkretnego :roll: A tak poważnie - ja np. najbardziej lubię dostawać... niespodzianki :oops: A wartość prezentu moim zdaniem zależy w najmniejszym stopniu od jego wartości rynkowej, za to najbardziej liczy się serce i wysiłek włożone w jego wymyślenie (oraz wybór lub wykonanie) przez tego, kto nam go wręcza. Tak jak sądze (chociaż jeszcze daleko do tego, żebym się o tym przekonał) dziadek daleko bardziej cieszy się z laurki własnoręcznie wykonanej przez wnuki niż w najdroższy nawet inny (materialny) prezent. Więc ja zostawiam pole do popisu tym, którzy mnie (mam nadzieję :oops: ) obdarują - sam natomiast skupiam się na wymyślaniu co by tu kupić lub zrobić w prezencie dla najbliższych (i tych trochę dalszych też) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Do tej pory największe wrażenie zrobił na mnie prezent od mojego męża (którego wogóle się nie spodziewałam ) kiedy to 5 lat temu oświadczył mi się w wigilię ,właśnie pod drzewkiem choinkowym przy całej rodzinie... :) i mój dziadek nas tak pięknie pobłogosławił .... Niezapomniane chwile <3 i najlepszy prezent jaki mogłam dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja byłam w ubiegłym roku na takiej rocznicowej imprezie i mogę powiedzieć , to co pamiętam , jakie prezenty dostali jubilaci : serwisy , komplety poscieli , zestawy obrus,serwetki itp. szklanki , kieliszki z grawerem , wino w ozdobnej skrzynce tez z grawerem , obrazy ,srebrne sztucce , bilety na wyjazd . To chyba tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.