
katarzynka
Smakowicze-
Postów
12 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez katarzynka
-
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Pierwszy posiłek ma fundamentalne znaczenie w diecie odchudzającej. Ja zmieniłam swoje nawyki żywieniowe po przeczytaniu Mój odnośnik
-
Rzeczywiście dużo tu przydatnych porad. Ja także ostatnio wzięłam się za siebie i postanowiłam schudnąć. Zaczęłam stosować dietę niskokaloryczna, specjalnie dla mnie stworzoną przez specjalistę w klinice SPA, jeżdżę tam na zabiegi antycellulitowe. Póki co łącze dietę, ruch i zabiegi profesjonalne i najważniejsze, że widzę efekty i lepiej się czuję.
-
Super przepis i na samą myśl jestem głodna ;) zrobię dziś na obiad.
-
Chętnie bym spróbowała :)
-
Ciekawy pomysł z tym DanMlekiem ;)
-
Można też na bazie tequili zrobić pyszny drink - margaritę. Do shakera wlać taquile ok 40ml, wsypać lodu, dolać słodkiego likieru pomarańczowego ok 30ml i soku z cytryny. Wymieszać z lodem. Wlać do szklanki, wcześniej brzeg skrapiamy sokiem z cytryny i sypiemy na brzeg odrobinę soli.
-
Wypróbowałam, jest całkiem dobra i co najważniejsze szybko się robi, nie trzeba nic kroić ;)
-
Może Tequila bum bum. 40ml tequili,100ml sprita. Przykryć szklankę następnie uderzyć o stół i szybko wypić. Bum bum gwarantowane :)
-
Fakt niepozorna :) A z czym ją podajesz??
-
Na pewno zrobię w najbliższym czasie. Sałatkę Colesław jadałam dotychczas tylko w KFC.
-
Uwielbiam tą sałatkę, ale ja zamiast kukurydzy dodaję marchewkę gotowaną, pokrojoną w drobną kosteczkę. Marchewka jest zdrowsza, sałatka lepiej wygląda.
-
Co Radzicie Na Sywlka?
katarzynka odpowiedział(a) na temat w Przepisy i porady na Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra, Nowy Rok
Ja proponuję Lasagne jako danie główne a na deser Panna cotta (czyli gotowaną śmietankę) do tego wino.