Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Marcin

Możliwość dodawania plików do postów.

Rekomendowane odpowiedzi

Basiu-widzę,że doszłaś do tego wstawiania gifów :grin: -jak to zrobiłaś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basiu,pewnie chodzi Ci o to moje "brokatowe logo"....To juz mialam wczesniej,a tajemnicy "gifów" nadal nie poznalam :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem wielka!!!!! Juz wiem,jak sie to robi!!! Trzeba takiego "gifa" skopiowac na jakis folder w swoim komputerze,a potem tak jak przy dodawaniu zdjec-zaladowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Basiu-ty fenomenie!!!!!!!! :wink: :grin: :mrgreen: Jutro od rana będę kombinować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie będę kombinować mnie narazie wyręcza syn, ale musi mnie podszkolić bo lubię być samodzielna. Szkoda że nie wiemy jak na brokatowo sobie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga Halinko! Już teraz możesz sobie zrobić taki brokatowy napis i umieścić go jako sygnaturkę,wszystko opisałam w wątku POKAŻ SWÓJ PULPIT.Jak więcej osób zrobi sobie takie sygnaturki to będzie ładnie kolorowo..prawda. Pozdrawiam Ciebie cieplutko :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja nie mogę wstawić.Na forum pojawił się mój post,ale bez zdjęcia za to jest coś takiego: dodano plik-jakieś cyferki i to można pobrać.Kliknęłam i dopiero wtedy otworzyło się moje zdjęcie.Co robię nie tak???Pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, Miniaturka będzie się wyświetlać tylko przy wstawieniu pliku w formacie jpg. Każdy inny format (bmp, gif) wyświetla się właśnie w postaci linku a samo zdjęcie pojawia się po kliknięciu. Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Miniaturka będzie się wyświetlać tylko przy wstawieniu pliku w formacie jpg. Każdy inny format (bmp, gif) wyświetla się właśnie w postaci linku a samo zdjęcie pojawia się po kliknięciu.

Pozdrawiam

Marcin

dzięki za odpowiedż,już myślałam,że coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a możesz mi wytłumaczyć[przepraszam,że na ty]dlaczego ostatnio,jak wstawiłam zdjęcie,pojawił się plik do pobrania,a dzisiaj jest zdjęcie w całej okazałości?Zawsze się tak dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi