Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałam niespodziewanie majstrów i musiałam szybko coś wymyślic do kawy ...padło na tę smaczną i szybką babkę .Zdjęcie na krótko przed degustacją :) ...polecam na wielkanoc .

post-6888-1269857133_thumb.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorotko piękna ta babeczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piekna ta babeczka. Dzieki ze wstawilas fotke bo ja mimo tego ze ta babke pieke bardzo czesto jakos nie pokwapilam sie by umiescic fotke. Bardzo dziekuje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję :sad: Aniu babeczka jest puszysta i smaczna ,jezeli jej jeszcze nie piekłaś to warto :sad: .....Halinko ja ją tez dość często piekę ,dałam przepis dalej i wszystkim wychodzi zawsze extra .Dzisiaj była okazja ,żeby zrobić fotkę i zachęcić do upieczenia :sad: ...POZDRAWIAM !!!!! ps. babka została zjedzona na jedno posiedzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MI NIE WYSZŁO TO CIASTO ;) NIE WIEM DLACZEGO :sad: WOGÓLE WYROSŁO BARDZO KRZYWO, NISKO I NA DODATEK ZAKALEC :sad: :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Igas mnie też często w babkach wychodzi zakalec dlatego zawsze mam duże obawy przed robieniem ciasta ucieranego,czasami zamieniam mąkę na krupczatkę i wtedy wszystko jest ok. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

udaly sie wypieki :) zrobilam z podwojnej porcji i wyszly sliczne i pyszne :smile: akurat mialam cioteczke na kawie i od razu chciala przepis ;) Zostawilam jedna foremke jak Luby przyjedzie zeby sprobowal - a co , niech widzi, ze sie staram :) :) tylko jak tu te foremke upilnowac do wieczornej kawy :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja skusiłam się na tą babeczkę.Taka codzienna wersja,bez polewy.Wyszła mega puszysta.Zamiast mąki pszennej dałam krupczatkę.Ode mnie 5 za przepis!post-4359-050767100 1297253803_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swoją babkę upiekłam z połowy porcji i na wierzch rozłożyłam utarte jabłka z rodzynkami i wszystko zalałam galaretkami :)

post-2690-010314000 1297339465_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i upiekłam kolejną babkę z tego przepisu,a tym razem przełożyłam ja masa jogurtową cytrynową i smakuje rewelacyjnie :) Dziękuję autorce za podzielenie się przepisem :)

post-2690-033886300 1297522165_thumb.jpg

post-2690-091945900 1297522184_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie znowu zagościła ta babka ale tym razem z budyni czekoladowych przełożona masą ananasową :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi