Skocz do zawartości
Jolcia

Sałatka Z Czerwoną Fasolą

Rekomendowane odpowiedzi

Jolu sałatkę zrobiłam w sobotę, konsumowana była w niedzielę. Wszystkim bardzo smakowała, dodałam jajka i nawet użyczyłam przepis. Troszeczkę tylko odłożyłam to jest już na dzisiaj jak mój syn przyjedzie do posmakowania. Dziękuję Tobie bardzo za przepis, a o zrobieniu sałatki pomyliłam się z datą i to nie wiem dlaczego tak się stało. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się Halinko,że sałatka smakowała.Moje siostrzenice robią ją zawsze z podwójnej porcji i czasami nawet siostrze nie zostawią, tylko wszystko zjedzą.Mimo,że konsumują ją od kilku lat to i tak im się nie znudziła.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jolu ona u mnie też będzie robiona bardzo często, mogłam więcej zrobić bo syn powiedział taka dobra i tak mało. Zostawiłam mu tylko na posmakowanie i tą porcję co zrobiłam została zjedzona. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłam dzisiaj na kolację tę sałatkę i bardzo nam wszystkim smakowała nawet dziewczynki powiedziały,że smaczna...bardzo dziękuję Tobie Jolu za fajny przepis :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobilam dzis ta salatke i dolaczam do grona wielbicielek ,mezowi tez bardzo smakuje wiec bedzie goscic na naszym stole ,a -ja tez dodalam jajka -pycha dzieki Jolciu za przepisik!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję dodać do tego:

kapustę pekińską (drobno posiekaną)

seler konserwowy

tuńczyka (tylko duże kawałki, i w sosie własnym)

ogórek (świeży w sezonie, konserwowy lub kiszony poza)

rzodkiewkę (ale niekoniecznie)

Całą sałatkę zalewam sosem: kefir, majonez (proporcje 1:1)+ utarty czosnek+przyprawy (pikantne).

W taki sposób robię ja już od lat, i podobnie jak u Was zawsze szybciutko znika ze stołu :wink: Może kiedyś spróbujecie takiego wariantu? Naprawdę szczerze polecam! :)

Pewnie tak doświadczonym smakowiczom, nie powinnam dopisywać, by ogórki przed dodaniem do sałatki odcedzić i odcisnąć z wody? No więc nie dopisuję :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kate dzięki za miłe słowa. :roll: Klamerka ciekawą propozycję podałaś ,trzeba będzie wypróbować. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj ponownie zrobiłam tę sałatkę tylko teraz dałam paprykę świeżą i jest jeszcze smaczniejsza-poszła zaraz na kolację. Jolcia dzięki serdeczne za szybki i smaczny przepis-pozdrawiam ...Ela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam!Jolciu robiłam Twoja sałateczkę i wyszła wyśmienita.Została zjedzona w ten sam dzień co ją zrobiłam.Dzięki Wielkie za przepis.Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi