Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
wieslaw

Sałatka Z Zupkami Chińskimi-trochę Inaczej

Rekomendowane odpowiedzi

Składniki: Puszka czerwonej fasoli Puszka kukurydzy Słoiczek cebulki marynowanej Jedna kapusta pekińska Dwie zupki chińskie ostre Trzy pojedyncze piersi kurczaka Majonez Sół, Pieprz do smaku Piersi pokroić w kostkę, posypać przyprawą z zupki chińskiej, odstawić na trzy godziny. Makaron z zupki połamać, wymieszać z majonezem i odstawic na trzy godziny. Kapustę posiekać. Wszystko połączyć /kapustę, cebulkę, fasolke, kukurydzę, majonez i makaron. Piersi obsmazyć z przyprawami na patelni. Po ostudzeniu piersi i wszystko jak wyżej połączyć. TO NAPRAWDĘ DZIAŁA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takiego przepisu jeszcze nie widziałam bardzo mi się podoba, powiedz ile ma by tego majonezu tak mniej wiecej, chcę to wypróbowac . Kasia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żona podpowiada, że ma być w granicach 500-700 ml i najlepszy DEKORACYJNY z Winiar. Chcę sprostować, że w tym przepisie piersi w rosołku nie podgotuwuje się lecz od razu obsmaża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dead_girl

A na ile osób wychodzi ta sałatka? Albo mniej więcej ile jej jest? BO robię urodziny i nie wiem czy robić pojedynczą czy podwójną porcję? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dany, ja robię różne sałatki z zupek chińskich i zawsze daję suchy makaron. Nigdy nie mieszałam go z samym majonezem i nie odstawiałam na jakiś czas. Wszystkie mokre produkty odsączam, dodaję suchy makaron, przyprawy, majonez i na 30 minut do lodówki. Pozdrawiam.:wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zawsze daje suchy. Tyle, że go lekko podprażam na patelni - zmienia nieco smak. Tylko trzeba uważać bo jest "łatwopalny".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zrobiłam sałatkę, wyszła rewelacyjna, wszystkim smakowała i było jej duuuuużo :smile:

post-8-0-06911200-1323075106_thumb.jpg post-8-0-16826500-1323075122_thumb.jpg

Polecam jest pyszna i dziękuję za przepis :smile:

Pozdrawiam :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi