Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
renigliwice

Co Upiekliście Na Niedzielę Lub Co Pieczecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się że znów jesteś Dorotko ! :)

dzięki za miłe słowa, pączusie były pycha jak zawsze, dodałam przepis pod nazwą "pączki mamy " dodałam już jakiś  czas temu na extra smacznym, myślałam ze tu tez... ale już nadrobiłam , moze ktoś sie skusi jeszcze :)

bardzo ciekawe przepisy , ciekawa jestem smaku tych pączków z ziemniakami i ciasto wygląda super :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Asieńko :) za dodane przepisy, teraz już wiem co i jak ;) Dziękuję Ci również za miłe powitanie :*

Ciasto piekłam na szkolną choinkę, a pączusie dla domowników, pyszne były :) Zrobiłam je z domowym gęstym jagodowym dżemem, bo zapomniałam sobie kupić marmolady ;) a już nie chciało mi się wychodzić z domu ;) Wyszły cudne, wszystko do siebie pasowało - polecam - może na przyszły Tłusty Czwartek ;)

Pozdrawiam :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasze ciasta świąteczne to tort w stylu kopiec Kreta , ciasto serowo-śmietankowe z mandarynkami i baranek drożdżowy 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mmm... ale cudne wypieki Asięńko :) Super Ci wyszły - gratuluję! :) 

Ja piekłam na weekend kruche ciasto z jagodami - z własnego zbioru - jeszcze mam zamrożone ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłam ostatnio " prawdziwego " kopca Kreta , na urodziny kuzyna i jeszcze tort z truskawkam i masą budyniową + małe drozdzowe rogaliki dla dzieciaków z naszej grupy bobasów :) świętowaliśmy jeszcze tam urodziny córci :)

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WoW :) Jakie słodkie świętowanie, torcik rewelacyjny - uwielbiam takie połączenie, rogaliki bardzo apetyczne, a kopiec kreta prezentuje się zjawiskowo! :)

U mnie orzechowe ciasto ze śmietanką na kruchym spodzie - dzisiaj pieczone - a dopiero jutro będzie krojone ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed nami kolejny weekend i zastanawiam się już nad nowym wypiekiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio upiekłyśmy z córeczką nasz pierwszy biszkopt i zrobiłyśmy roladę z truskawkami, kremem i galaretką. Klasyka gatunku, ale jaka pyszna. Cała rodzina się zajadała ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dawno mnie tu nie było. Witam po dłuższej przerwie z szarlotka pomaranczową

P1050323.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Krysiu :) 

Brakowało nam tu Ciebie i Twoich cudnych wypieków :) 

Mmmm.... szarlotka wygląda kusząco! :) Ps. Fajna ta pianka Ci wyszła, i wcale nie siadła.

Ja piekłam dzisiaj jabłecznik z masą serową i kuleczkami aronii - ale nie wiem jaki mi wyszedł, bo jeszcze się studzi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas jabłecznik na kokosowym cieście (użyłam mąki kokosowej) i na górze przykryty był kokosową bezą :) Pycha!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi