Skocz do zawartości

Poznajmy Się!


zuziorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ewuniu,dziekuję za miłe słowa. Twój syn to już dorosły mężczyzna i bardzo przystojny,moje córki właśnie oglądały rano jego zdjęcie. Ja mam 2 14-letnie córki , Olę wyślę później,bo nie mam jej zdjęć w swoim komputerze,muszę pogrzebać u niej. A leśniczówki i ja ci bardzo zazdroszczę!!!!Zawsze w wakacje uciekam od ludzi i zgiełku i takie miejsca są moimi ulubionymi. Od kilku lat jeździmy w Bieszczady. Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kate76 twoi chłopcy świetni a jak zgranie wyglądają na tym zdjęciu łącznie z tatą oczywiście napewno cudna z WAS rodzinka

an69 dziś ma 9 miesięcy to moja Martynka za dwa dni ma 9 miesięcy tylko 2 dni różnicy a tak wogóle to słodki ten Maksiu cudowne ma oczka :grin: a jaki ma fajny ma stojaczek z zabawkami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak pokazujemy kuchnie no to pora na mnie :grin:

Okno kuichenne robione zdjęcie pod światło dlatego takie wyszło może coś tam będzie widać

[ZDJĘCIE NIEDOSTĘPNE]

[ZDJĘCIE NIEDOSTĘPNE]

[ZDJĘCIE NIEDOSTĘPNE]

[ZDJĘCIE NIEDOSTĘPNE]

Kobietki wklejajcie zdjęcia waszych wnętrz nie tylko kuchni strasznie lubię patrzeć na różnorodne style.Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie masz czasem za dobrze? :grin: :) :) Nie dość,ze masz okno to jeszcze i telewizor w kuchni :grin: Wkleiłabym coś od siebie ale nie mam aparatu cyfrowego a kamerką internetową to trochę trudno :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mogę,ależ to ładne! Zuziorku-coś Ty poprzyklejała na tych ścianach bo efekt nawet na zdjęciu jest niesamowity! No przecież zaraz pójdę zbierać kamienie :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziorku czy Twoje mieszkanko ktoś projektował mam na myśli jego wygląd czy sama jesteś jego pomysłodawczynią?Prawdę mówiąc jestem cały czas w trakcie remontów domu ,ale nie mam tak niezwykłych zdolności aby jakoś inaczej wyglądaly moje pomieszczenia i już kiedyś myślałam że fajnie byłoby poradzić sie kogoś kto ma do tego głowę.A jeszcze mam pytanie czy to jest dom czy mieszkanie w bloku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneto. to mieszkanie w bloku a jego wystrój to moja zasługa. Mam w głowie masę pomysłów, które mój mąż popiera a czasem i dodaje coś od siebie. Latem rozpoczynamy budowę domu. Już sie nie mogę doczekać jak będziemy go urządzać /pewnie dopiero za 2 lata/ ale pomysły już się kłębią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agajka mnie uprzedziła z jednym słowem. Kasiu (zuziorku) naprawde masz zaj...... nie tylko kuchnie lecz podejrzewam,ze całe mieszkanko. Gratuluje Ci pomysłów są rewelacyjne. Abyś nie zapomniała spisuj je w zeszycie :grin: bo ja mam przynajmniej okropną skleroze,Tobie napewno jeszcze nie grozi :wink: . Pozdrawiam i proszę o wiecej fotek ,lubie oglądać... :razz: :grin: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.