Skocz do zawartości

Troszke O Sobie


wiola344

Rekomendowane odpowiedzi

Elu ja wcale nie mam dwudziestu kilku lat tylko 33 i podobnie jak Ty mieszkam na wsi,tylko nie mam gospodarstwa.Staż małżeński to 14 lat,a smerfów też dwoje.Moja starsza córcia ma 10 lat(skończy w czerwcu)i brakuje jej do mnie 1 cm-ja mam 160.Strasznie mi wyrosła ta moja Kaja.A młodszy synuś to we wrześniu będzie miał 4 latka.Ogólnie na mieszkanie na wsi nie narzekam,ale ja nie mam własnego podwórka,tylko takie wspólne i to jest najbardziej denerwujące.No i czasami ceny w naszych sklepach przprawiają mnie o ból głowy.Tak poza tym jest o.k.Pozdrawiam.Gabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Masz rację Gabi że ceny w sklepach na wsi są większe a najbardziej denerwujące jest to że najdroższe są warzywa.Fajnie,że są tu kobietki w moim wieku a tak wogóle to czuję się bardzo młodo,mój syn mówi czasami ,,ty mamo zachowujesz się jak dziecko'',fajnie nie. Basiu ty też właściwie jesteś w moim wieku,szkodo że nie możemy się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basiu K -może do trzydziestek się już nie zaliczam choć na tyle się czuje i to jest waże , a ty ineczko nie narzekaj bo na zdięciu wygladasz extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie przywitałam z mamą Ameli :grin: serdecznie witam super że możesz kontaktować się z córką przez internet i gratuluję tak pokaźnej gromadki napewno wesoło miałaś(niewiem czy mogę pisać za jedno).

Ja również życzę wszystkim ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT a po świętach prosze się pochwalić kto co zaserwował. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Justynko przez neta kontaktujemy się już dawno przez skypa albo gg ale tu troszke jest inaczej bo i przepisami można się wymieniać i to nie tylko z córką a co do gromadki to nadal ją mam , Wesołych świąt Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ja też Wam się przedstawię

Mam na imię Monika , mam 31 lat .Jestem z małej mieścinki (małopolska).

Mężatka , na razie bez dzidziusia. :roll:

Uwilebiam pichcić - chociaż nie mam do tego talentu ale za to mam świetnego męża który je wszystko co mu ugotuję

i zawsze mnie chwali:)nawet jak przesolę albo coś przypalę :mrgreen: :grin:

Pozdrawiam wszystkich )

P.S

Bardzo lubię to Forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja o sobie :mrgreen: Mam na imię Kasia. Pochodzę z Elbląga... mam 19 lat :grin: Uczę się w zaocznym liceum ogólnokształcącym. Gotować uwielbiam od maleńkości :roll: i zazwyczaj moje potrway wszystkim smakują :lol: Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.