Skocz do zawartości

Czy Dieta South Beach Bedzie Odpowiednia?


diesvindu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze swoja waga. Mianowicie przy 186 cm wzrostu moja waga wynosi ~ 91kg. Jak wiadomo, jest to etap przed otyloscia. W wieku 8 lat mialem kilkanascie kg nadwagi, ale jakos udalo mi sie zrzucic lub przynajmniej w pewnym stopniu przystopowac przez nastepne lata. A teraz odnosnie tematu. #1 Czy dieta South Beach lub 1200kcal bedzie dobra w mojej sytuacji ? Dodam, ze pracuje jako merchandiser i zaczynam czesto prace o 9:00, a koncze o 21:00 :/ takze moze byc lekki problem z doborem godzin, ale postaram sie jakos z tym uporać. #2 Czy sa jakies okreslone porcje zywnosciowe i godziny w ktorych spozywa sie potrawy w SB / 1200 kcal ? #3 Czy jest jakas realna szansa, ze przez pierwsze 2 tyg (I faza w SB) schudne te max 6 kg? (dodam, ze gram raz w weekendy w pilke nozna, dziennie 1h i jest to intensywny wysilek :-D zamierzam do tego biegac 3 razy w tygodniu + cwiczenia na brzuch + 'pompki') #4 Jakie cwiczenia na brzuch musialbym wykonywac, aby ubic nieco mojego 'przyjaciela' ? :-D Czy zwykle brzuszki starcza? Robilem brzuszki przez 2 tyg. (80sztuk dziennie) ale nie przynioslo to zadnego rezeltutatu (tak, przyznaje sie, jadlem normalnie - bez zadnej diety). Prosze o pomoc. Pozdrawiam, Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITANKO PRZYSTOJNIACZKU :-D

no po pierwsze super ze do nas trafiłes...tu fajne gorinko odchudzaczek mamy .wiec nie dosc ze miozna zgubic troszke oponki,to jescze posmiac sie mozna zdrowo a jak wiadomo..to tez słuzy odchudzaniu :-D

jesli chodzi o diete to ja osobiscie olecam diete montignac..słuchaj mozna na niej jes wszyttko..noo prawie wszystko,wazne zeby wnie łaaczyc wegli z tluszczamii zeby odtswic pozywienei o wysokim IG ale to wszystko wyczytasz sobie ze strony-montignac...poczytaj i mowie ci-daj sie skusic....

ja schudłam na niej 30kg i jestem bardzo zadowolona...nie bylam głodna i w ogole na obiadek sluchaj smazona kiełbaska z cebulka..na kolacje wuchta makaronu..mowie ci--cudowna dieta dla łąkomczuszko :-D

wejdz w atek.zaczynamyodchudzanie zapraszam..na strone 59 tam sa moje zdjecia przed i po...poczytaj poogladaj mysle ze dołączysz donas na luziku...

moze zaceci cie jescze to ze panowie maja duzo ąłtwiej,szybko wam facetom spada waga-co oczywisciejest NIESPRAWIEDLIWE ALE co juz mamy z wami zrobic..facetami....trudno,no..pprostu macie łatwiej :-D

nowiec przemo...poczytaj o montignacu poczytaj nasz watek,i ide o zakłąd zer dasz sie skusic ;0 czekam na info od ciebie pozdraiwiam i zycze powodzonka :-D

MOnia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przemo-nie mam tegoprogramu..mam ksazke i neta :-D czytam duzo o diecie i stosuje sie do jej obostrzen..i jest ok..a mm nie pomogła tylko mnie ale baaardzo duzop ludziom ktorych znam ..wiec mowie ci-w ogole sie nie zastanaiwja..i biedz sie z a nia..poczytaj o niej troszke(jesli jescze nie wiesz oco chodzi..bo cos mam dziwne wrazenie ze dobrze wiesz o czym rozmawiamy?) jesli masz jakies watpliwosci to pytaj..w miare mozliwosci postram sie odpowedziec :-D poradzisz sobie mowie ci :-D..bedzie ok :-D daj sie skusic :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jednym słowem South Beach jest GENIALNA :-D polecam i zapewniam ze mimo cholernych pierwszych 3 dni dalej pójdzie jak z górki, bedziesz żreć ile chcesz (tych dozwolnych produktów) nie bedzie ci się chciało jeść słodyczy (chodź mi miłośniczce czekolany i chipsów trudno to było wmówić) a jeśli przed dietą twój jadłospis zaczynał się od białego chleba przez jogurty i owoce po makarony ZAPEWNIAM że schudniesz nawet więcej niż 6 kg polecam książkęAgatsona:D wciąga... co do 1200 kcal nie wypowiadam się bo nie stosowałam ale najwidoczniej są tu jakieś ograniczenia a SB polega na jedzeniu do syta, nie trzeba chodzić z małym głodem (kopenhaska-fuuu) jak chcesz jeść na Boga zjedz coś:-D i jeszcze jedno... autor diety pisze że nie musisz ćwiczyć żeby schudnąć używając jego diety polecam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. to teraz mam dylemat. Czy zaczac stosowac SB czy Montignac. :/ Słodyczy nie jadam raczej, wiec to nie bedzie problemem. Chipsow nie tykam od kilku miesiecy i jakos wytrzymuje. @ Monisiu Czy w M sa podane jakies ilosci (zestawy) potraw, ktore trzeba spozywac o danych godzinach na dane posilki (sniadanie,obiad,kolacja) ? @ ksiek to samo pytanie mam do Ciebie w zwiazku z dieta SB. co to za ksiazka Agatsona? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tym charkateryzuje się SB, że możesz sam sobie zestawiać i układać menu książka Agatsona (kardiologa, który testując sam na sobie i na swoich pacjentach stworzył dietę South Beach) podaje przykładowe menu, ale żeby dokładniej zrozumieć to co możesz zjeść na śniadanie (które jest obowiązkowe) możesz sobie zjeść jajecznice z boczkiem :-D potem, kiedy tylko jesteś głodny np jogurt naturalny, orzeszki, warzywka- jesz tyle, żeby nie być głodnym obok obowiązkowego śniadania jest kolacja przed 17 i koniec:D reszta należy do Ciebie polecam naprawdę książke, jest warta uwagi :-D a jeśli nie jesteś uzależniony od słodyczy to pewnie będziesz mieć problem z porzuceniem (na jakiś czas) chleba :-D to obok owoców i słodyczy jest warte zgubienia brzuszka, uwierz :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, ze oprocz pieczywa bialego (chleb, bulki z ziarnami - je czesto jem ostatnio) trzeba takze owoce odrzucic? Hm. No ja staram sie jak najczesciej nie jesc po 17:00. Kurcze, skoro nie moge jesc chleba to co mozna w zamian tego jesc? :-D W miare potrafie sie ograniczyc, tylko, zeby to bylo wystarczajace ograniczenie :/ Myslalem nadtym, zeby jesc od 11 do 17 jakies 'przekaski' co 2h :> a jak sie ma sprawa z napojami ? Wiem, ze zadnych % nie mozna pic - ok. Ale czy herbate moge pic podczas SB ? Czy moge pic wode mineralna smakowa czy musi byc koniecznie czysta mineralna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... bez chleba, żadnego. jeszcze cię postrasze, bez mąki.... żadnej :-D kanapki w SB zastępuje się a'la kanapkami w stylu SB czyli zamiast chleba używasz sałaty i wszystkiego co zazwyczaj kładziesz na chleb, babeczki z jajek, da się żyć, zwłaszcze że możesz jeść tego tyle ile chcesz co do napojów to fakt woda, autor pozwala na picie cocacoli light i innych napojów ale koniecznie bez cukru (ostatecznie tego nie polecam bo co do aspratamu mam mnóstwo wątpliwości) wody owocowe te też na słodziku, bo np woda żywiec owocowa nie jest już wodą a napojem, ma tyle kalori co normalna oranżada, możesz też pić wszystkie herbatki owocowe, ziołowe i kawe 2 pierwsze tyg są trudne, jesz najmniej, to okres w którym zmieniasz metabolizm i chudniesz najwięcej, jeśli chcesz możesz go sobie przedłużyc, potem do jadłospisu dodajesz np ciemne pieczywo albo jabłka, grejpfruity, wtedy chudniesz ok 1kg na tyg i trwasz tak długo by dojść do wymarzonej wagi, jak juz to zrobisz kochana faza III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.